اشتیاق طرفداران ویچر به سبک استراتژی با ماد The Witcher: Total War

ظاهرا چندین کتاب، سه‌گانه‌ی نقش‌آفرینی و سریال برای طرفداران ویچر کافی نیست

ماد The Witcher: Total War

این روزها که تب و تاب فرنچایز ویچر با پخش سریال آن از شبکه‌ی نتفلیکس داغ شده است، عده‌ای از طرفداران با ساخت یک ماد به نام The Witcher: Total War علاقه‌ی خود به ساخت یک بازی استراتژی از این دنیا نشان دادند.

به‌تازگی عده‌ای از طرفداران این فرنچایز، شروع به ساخت یک ماد در عنوان Total War: Medieval 2 کرده‌اند که به مخاطب اجازه خواهد داد تا در قالب قلمروهای مختلف به جنگ بپردازد. در حال حاضر یک تیم کوچک روی این ماد کار می‌کند و اهداف اولیه، قرار دادن سه قلمروی مختلف و یک نقشه شامل مناطق Velen و Novigrad است. سه قلمرو هم شامل Nilfgaardian Empire و Novigrad و Redania خواهد بود. پس از اتمام این موارد، ماد در قالب یک دمو عرضه و به مرور زمان جزئیات بیشتری به آن اضافه خواهد شد.

هدف نهایی تیم سازنده‌ی ماد، اضافه کردن کامل تمام نقشه‌ی دنیای ویچر و قرار دادن ۲۹ قلمروی مختلف برای بازی کردن است که شامل اقوام غیر انسان مثل The Wild Hunt و Mahakam هم خواهد شد. از آن‌جا که تمرکز اصلی این ماد روی نبردهای وسیع است، پس خیلی منتظر دیدن ویچرها نباشید.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای ماد The Witcher: Total War مشخص نشده است، اما اگر مشتاق هستید که بدانید مراحل ساختش چگونه پیش می‌رود، با مراجعه به صفحه‌ی مخصوص این ماد در سایت ModDB می‌توانید از اخبار جدید آن آگاه شوید.

آیا شما از ساخت یک بازی استراتژی بر اساس دنیای ویچر استقبال می‌کنید؟

آخرین نسخه از مجموعه بازی ویچر، تحت عنوان The Witcher 3: Wild Hunt در سال ۲۰۱۵ میلادی برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. لازم به ذکر است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این اثر پاییز سال ۲۰۱۹ میلادی راهی بازارهای جهانی شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا