یکی از کاربران پس از ۶ سال قابلیتی در بازی The Witcher 3 را کشف کرده است!

کشتن دشمن با کله یار او!

قابلیتی در بازی The Witcher 3

طی یک کلیپ جدید، یکی از کاربران در فضای مجازه ادعا کرده که موفق به کشف قابلیتی در بازی The Witcher 3 شده است؛ طوری که با آن، می‌توانید دشمنان را با کله خود آن‌ها بکشید!

بازی The Witcher 3: Wild Hunt تقریبا بیش از ۶ سال است که عرضه شده، اما داشتن ویژگی‌های مختلف و همچنین گیم پلی لذت‌بخش، یکی از دلایل اصلی کاربران برای تجربه دوباره و چندباره آن محسوب می‌شود. با این وجود، بسیاری از بازی‌های داستانی نهایتا عمری یک تا دو ساله دارند و بعد از آن، کاربران به سراغ تجربه عناوین جدید می‌روند؛ در حالی که برای The Witcher هرگز چنین خبری در کار نیست و در سال ۲۰۲۱ هم هنوز بازیکنان بسیاری آن را روی کنسول‌های نسل هشتمی یا پلتفرم رایانه شخصی اجرا می‌کنند.

حال می‌توان دلیل تجربه دوباره این عنوان را پای جذابیت جهان و داستان چندپهلو و زیبای The Witcher 3 گذاشت، اما حقیقتا پخش سریال The Witcher یکی از علت‌های اصلی برای بازگشت کاربران به سمت عنوانی است که ۶ سال از تاریخ عرضه آن می‌گذرد. همچنین این امر باعث شده تا کاربران تازه‌ای که تاکنون این بازی را تجربه نکرده بودند هم به سمت آن کشیده شوند، در حالی که افراد قدیمی، به دنبال کشف رازهای پیدا نشده آن می‌گردند؛ طوری که یکی از آن‌ها، یک باگ یا شاید هم قابلیتی پنهان در بازی The Witcher 3 را پیدا کرده که فوق‌العاده هم جالب به نظر می‌رسد.

در ویدیو بالا، می‌توانید ببینید که بازیکن در حال کشتن چند دشمن ساده در بازی است، در حالی که صحنه پایانی، نشان می‌دهد که او در یک حرکت ابتدا سر یکی از آن‌ها را قطع کرده و سپس با همان کله یارش را هم می‌کشد! این حرکت شاید هرگز توسط دیگر بازیکنان دیده نشده بود و از طرفی سایر افراد در قسمت نظرات هیچ حرفی درباره درست بودن آن نزده‌اند. با این حساب، اصلا بعید نیست که این در واقع یک باگ باشد؛ بدین شکل که چرخیدن آخر شمشیر گرالت هم برای ضربه روی هدف اصلی و هم فرد کناری رجیستر شده و به همین دلیل وقتی که سر قطع شده به بدن دشمن دیگر برخورد می‌کند، فکر می‌کنیم که این باعث کشته شدن او شده است.

این مورد شاید هرگز قابلیت خاصی در The Witcher 3 نبوده و کاملا شانسی باشد، اما اگر شما هم موفق شده‌اید تا چنین حرکتی را بزنید، حتما نظر خود درباره آن را با ما در میان بگذارید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا