برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سریال The Walking Dead بعد از یازده فصل به پایان می‌رسد

پایانی بر ۱۲ سال تلاش برای بقا!

سریال The Walking Dead بعد از یازده فصل به پایان می‌رسد ۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پایان The Walking Dead

با اعلام شبکه‌ی AMC، سریال The Walking Dead در فصل یازدهم به پایان خواهد رسید.

سریال The Walking Dead، برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ روی آنتن شبکه‌ی AMC رفت و در دنیای آخرالزمانی آن شاهد تلاش‌های ریک گرایمز و سایر افراد برای بقا بودیم. حالا، شبکه‌ی AMC اعلام کرد که بعد از ۱۲ سال و ۱۱ فصل، در نهایت سریال The Walking Dead در فصل یازدهم خودش که ۲۴ قسمتی است به پایان راه خواهد رسید. فصل یازدهم سریال، در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۲ میلادی، روی آنتن خواهد رفت.

در حال حاضر، فصل دهم The Walking Dead در میانه‌ی راه خودش قرار دارد. تا به حال پانزده قسمت از فصل دهم سریال پخش شده، اما با شیوع کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا و با تعطیلی روند ساخت سریال، قسمت پایانی فصل دهم تا زمان نامعلومی به تعویق افتاد؛ اما بعد از مدتی، AMC اعلام کرد که قسمت پایانی سریال تحت عنوان “A Certain Doom” در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهرماه) روی آنتن خواهد رفت. لازم به ذکر است که علاوه بر قسمت شانزدهم، شش قسمت جدید هم از فصل دهم در اوایل سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد.

اسپین-آف جدید سریال با نام The Walking Dead: World Beyond بلافاصله بعد از قسمت شانزدهم «مردگان متحرک» در ماه اکتبر روی آنتن خواهد رفت. همچنین، امسال شاهد پخش ششمین فصل از پیش در آمد سریال با نام Fear the Walking Dead خواهیم بود.

علیرغم پایان The Walking Dead، دو اسپین-آف جدید برای سریال منتشر خواهد شد. مطابق گفته‌ی آنجلا کانگ (Angela Kang)، نویسنده‌ی سریال، در سال ۲۰۲۳ میلادی شاهد یک فیلم فرعی با تمرکز روی شخصیت‌های دریل و کارول خواهیم بود. همچنین، دیگر اسپین-آف سریال با نام Tales of the Walking Dead با تمرکز روی کاراکترهای جدید و سرگذشت شخصیت‌های حال حاضر سریال در دست ساخت قرار دارد.

در آغاز، The Walking Dead شروع بسیار طوفانی و دلچسبی داشت و به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی دنیا تبدیل شد؛ اما رفته رفته شاهد افت سریال به لحاظ کیفی بودیم و همین امر سبب شد تا روند آمار بینندگان سریال رو به نزول برود. حالا بسیاری از علاقه‌مندان منتظر هستند تا ببینند بعد از ۱۲ سال، در نهایت چه پایانی انتظار «مردگان متجرک» را خواهد کشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments