با زیرنویس تماشا کنید: تریلر جدید سریال مردگان متحرک منتشر شد

بخش سوم فصل یازدهم مخاطبان را شگفت‌زده خواهد کرد!

تریلر جدید سریال مردگان متحرک اتفاقات شگفت‌انگیز بسیاری در قسمت پایانی فصل آخر سریال نوید می‌دهد. تریلر جدید سریال، روز گذشته ۲۲ جولای (۳۱ تیر) در حالی منتشر شد که بازیگران و عوامل تولید برای حضور در رویداد بین‌المللی کمیک‌کان، صحنه فیلم‌‌برداری سریال در ایالت جورجیا را به مقصد سن دیگو ترک کردند. بیش‌تر عوامل تولید سریال بیش از یک دهه است که در جورجیا حضور دارند و آنجا را مانند خانه خودشان می‌دانند.

اپیزود اول از بخش سوم فصل آخر سریال در تاریخ ۲ اکتبر (۱۰ مهر) از شبکه AMC پخش می شود. با این حال، مخاطبانی که از اشتراک AMC پلاس برخوردارند به دو قسمت ابتدایی بخش سوم دسترسی خواهند داشت. قسمت پایانی قرار است در ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) در ایالات متحده منتشر شود و در ساعات اولیه در بریتانیا به‌طور همزمان پخش خواهد شد.

مهم‌ترین رویدادی که تریلر جدید سریال مردگان متحرک به مخاطبان نوید می‌دهد، درباره صحنه پس از تیتراژ The Walking Dead: World Beyond است که نشان می‌دهد زامبی‌هایی که به‌عنوان زامبی‌های باهوش شناخته می‌شوند از اروپا به Deep South رسیده اند. در حال حاضر، گروهی از زامبی‌های باهوش قادر به باز کردن درها و بالارفتن از دیوارها هستند و چنین قابلیتی نمی‌تواند خبر خوبی برای دریل، کارول، ازکیل، مگی نیگان و متحدانشان باشد.

در ابتدای سال جاری، تقریبا تمام اعضای تیم سریال Walking Dead با پایان فرآیند فیلم‌برداری و جمع‌بندی سریال خداحافظی احساسی‌شان را نسبت به پایان نمایش اعلام کرده بودند. جفری مورگان (Jeffrey Dean Morgan) در پایان فیلم‌برداری گفته بود سریال مردگان متحرک واقعا به پایان رسیده و تنها شاید پروسه تدوین و پخش زمان‌بر باشد.

همچنین، نورمن ریداس (Norman Reedus) از بازیگرانی که از ابتدا در سریال حضور داشتند به‌عنوان کودک یاد کرده بود و ساخت سریال واکینگ دد را که بیش از یک دهه به طول انجامید، برای خودش به لذتی واقعی تشبیه کرد. اگرچه سریال The Walking Dead به پایان رسیده است، اما این پایان فرنچایز نیست. ریداس برای ساخت اسپین آفی از سریال مردگان متحرک با محوریت کاراکتر دریل و ماجراجویی‌های او به اروپا می‌رود. اسپین‌آف سریال که Tales of The Walking Dead نام خواهد داشت، کاراکترهای مگی (Lauren Cohan) و نیگان (Morgan) را برای داستانی کاملاً جدید در حین سفر به شهر نیویورک در کنار هم به‌تصویر می‌کشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا