#مهسا_امینی

جزئیات اولیه سریال اسپین آف مردگان متحرک با محوریت دریل از زبان نورمن ریداس

آیا شاهد چهره‌ای متفاوت از کاراکتر دریل دیکسون خواهیم بود؟

اسپین آف مردگان متحرک

سریال اسپین آف مردگان متحرک با محوریت کاراکتر دریل دیکسون در دست ساخت است و به گفته نورمن ریداس (Norman Reedus) بازیگر کاراکتر دریل، قرار است که مجموعه‌ای کاملا متفاوت برای هواداران مجموعه تلویزیونی شبکه AMC باشد.

در حالی که انتظار می‌رود پرونده سریال مردگان متحرک تا پایان امسال با پخش پارت نهایی فصل یازدهم آن بسته شود، پخش اسپین آف کاراکتر دریل دیکسون، که هنوز عنوانی برای آن اعلام نشده است، در حال حاضر برای سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده و نورمن ریداس اخیرا طی مصاحبه‌ای جزئیات هیجان‌انگیزی درباره این مجموعه تلویزیونی مطرح کرده است.

قرار است که اسپین آف جدیدی از سریال ساخته شود که تنها درباره کاراکتر دریل دیکسون است و خود من نقش دریل را بازی خواهم کرد؛ اما با جلوتر رفتن سریال کاراکترهای دیگر نیز به سریال باز می‌گردند، و احتمالا کاراکتر دریل با کاراکترهایی که گم شده اند نیز روبرو خواهد شد. اما اسپین آف دریل کاملا متفاوت از Walking Dead خواهد بود و اگر بخواهم صادقانه بگویم، نباید این سریال را به‌عنوان یک اسپین آف تماشا کنید. سریال اسپین آف دریل فوق‌العاده خواهد بود.

نورمن ریداس

در ابتدای کار قرار بود سریال اسپین آف مردگان متحرک روی دو کاراکتر دریل و کارول (Melissa McBride) تمرکز کند، اما از آنجایی که مک براید از سریال کناره‌گیری کرده است، برنامه‌ریزی برای شخصیت‌های اصلی سریال تغییر کرد. پروژه فیلم‌برداری سریال در سال جاری در اروپا آغاز شده است که داستان سریال نیز در همان مکان پیش می‌رود.
با وجود کناره‌گیری مک براید از سریال، ریداس معتقد است که این پروژه فرصت مناسبی برای ارائه عملکردی متفاوت به‌عنوان بازیگر و در قالب کاراکتر دریل است و اشتیاق به‌خصوصی برای سریال دارد.
اسپین آف دریل با اسپین آف دیگری به نام The Tales of the Walking Dead پخش آن برای ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد) امسال زمان‌بندی شده است تفاوت دارد. سریال داستان‌های مردگان متحرک شاهد بازگشت کاراکتر سامانتا مورتون، رهبر گروه Whisperers خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا