تیزر جدید از فصل دهم سریال The Walking Dead منتشر شد

این تیزر با نام جاسوس معرفی شده است

تیزر جدید از فصل دهم سریال The Walking Dead با نام جاسوس‌ها معرفی شده که سرنخ‌های زیادی از ادامه‌ی این سریال مشخص می‌کند.

اکثر علاقه‌مندان به فیلم و سریال بدون شک نام مجموعه‌ی معروف شبکه‌ی AMC یعنی The Walking Dead را شنیده‌اند. این اثر از سال ۲۰۱۰ در حال پخش است و به دلیل استقبال بسیار زیاد، تاکنون ۱۰ فصل از آن روی شبکه رفته است. موفقیت این سریال جدا از استفاده از تم زامبی، روایت‌گر زندگی انسان‌ها و رابطه‌ی آن‌ها در دوران پسا-آخرالزمانی هست که شدیدا با یک روایت دراماتیک شما را شیفته‌ی خود می‌کند.

هشت قسمت از فصل دهم این سریال در سال ۲۰۱۹ منتشر شده و حال ما در میانه‌ی فصل دهم قرار داریم. معمولا هر فصل سریال The Walking Dead شانزده قسمت بوده و به نظر می‌رسد که این فصل هم شامل ۱۶ قسمت شود.

تیزر ۳۰ ثانیه‌ای به نام جاسوس‌ها برای بخش دوم فصل دهم این سریال منتشر شد که در این ۳۰ ثانیه سرنخ‌هایی از سریال برای علاقه‌مندان آن مشخص شد. در تیزر منتشر شده به نظر می‌رسدی که نیگن که به تازگی به گروه آلفا پیوسته است در حال جاسوسی از آن‌ها باشد یا شاید هم سازندگان می‌خواهند ما اینگونه به این موضوع نگاه کنیم. ماجراهای فصل دهم سریال The Walking Dead از روی کامیک شمار ۱۴۵ آن الهام گرفته شده است.

قسمت بعدی این سریال به نام Squeeze معرفی شده که در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۸ (۲۳ فوریه ۲۰۲۰) از شبکه‌ی AMC پخش خواهد شد. از بازیگران این سریال می‌توانیم به حضور نورمن ریداس در نقش دریل دکسر، دانای گوریرا در نقش میشون و جفری دین مورگان در نقش نیگن اشاره کرد. قابل ذکر است که این فصل آخرین ماجراجویی‌های دانای گوریرا خواهد بود. او که اولین بار در نقش میشون در فصل سوم معرفی شده بود، قصد دارد بعد از فصل دهم از این سریال کنار برود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا