تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی ریمیک بازی The System Shock منتشر شد

بازگشت یکی از محبوب‌ترین‌های تاریخ بعد از ۲۷ سال!

استودیوی Nightdive یک تریلر هفت دقیقه‌ای از ریمیک بازی The System Shock منتشر کرده است.

بازی The System Shock یک بازی اکشن ماجراجویی است که اولین بار در سال ۱۹۹۴ توسط استودیوی Looking Glass توسعه داده شده بود. بازی در یک ایستگاه فضایی با فضای سایبرپانک در سال ۲۰۷۲ رخ می‌دهد. پلیر در نقش یک هکر امنیتی ناشناس به تجربه‌ی بازی می‌پردازد که وظیفه دارد از برنامه‌های شرور یک هوش مصنوعی به نام SHODAN جلوگیری کند و در این راه با ربات‌ها و هوض مصنوعی‌های قاتل مبارزه کند.

در این تریلر بخش‌های مختلفی از ایستگاه فضایی نمایش داده می‌شود و مخاطبان می‌توانند نگاهی به سیستم مبارزه، برخی دشمنان بازی و حل معماها بیندازند. تریلر در نهایت با مبارزه با یک ربات غول‌پیکر که به راحتی از پای در نمی‌آید، پایان می‌یابد.

ریمیک این عنوان مسیر طولانی‌ای را پشت سر گذاشته است تا به جایی که الان هست، برسد. این نسخه‌ی بازسازی‌شده در ابتدا قرار بود ریمستر عنوان علمی-تخیلی و ترسناک استودیوی Looking Glass باشد. تا زمان شروع ساخت این ریمیک در سال ۲۰۱۶، از آن به عنوان یک ریبوت یاد می‌شد اما پس از یک دوره‌ی سنگین تولید و توسعه، نایتدایو اعلام کرد که این پروژه به علت از کنترل خارج شدن اوضاع با وقفه روبه‌رو خواهد شد.

با وجود سال‌های سختی که این توسعه‌دهنده پشت سر گذاشت، نایتدایو در نهایت موفق شد تا دوباره این پروژه را به مسیر درست برگردانده و از آن زمان توسعه‌ی این عنوان ادامه داشته است.

تاریخ انتشار بازی The System Shock remake برای اواخر تابستان امسال برنامه‌ریزی شده اما هنوز زمان دقیقی برای آن مشخص نشده است. همچنین در حال حاضر دموی این عنوان برای رایانه‌ی شخصی در دسترس است که بخشی کوچکی از تجربه‌ی این بازی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا