اولین تریلر The Suicide Squad هویت آنتاگونیست اصلی را فاش می‌کند

انتظارها به پایان رسید

استودیوی وارنر دقایقی قبل اولین تریلر The Suicide Squad را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد.

پس از اینکه جیمز گان (James Gunn) به دلیل یک سری حواشی از والت دیزنی اخراج شد، وارنر از شرایط به وجود آمده نهایت استفاده را برد و این فیلمساز آمریکایی را به استخدام خود درآورد. گان پس از پیوستن به DC Extended Universe تصمیم گرفت روی The Suicide Squad کار کند که حکم یک دنباله را برای Suicide Squad محصول سال ۲۰۱۶ میلادی دارد. مخاطبان هنگام تماشای این فیلم نه تنها با شخصیت‌های قدیمی از جمله هارلی کوئین، آماندا والر و ریک فلگ تجدید دیدار می‌کنند، بلکه با چهره‌های تازه‌ای از جمله پیس‌میکر، بلاداسپرت و کینگ شارک آشنا خواهند شد.

تیم تبلیغاتی وارنر فعالیت کمپین تبلیغاتی The Suicide Squad را در تابستان سال گذشته‌ی میلادی آغاز کرد. اگر حافظه‌تان یاری کند، جیمز گان حین برگزاری DC FanDome نام بازیگران حاضر در فیلم و نقش هر کدام را به صورت رسمی فاش کرد. او همچنین یک ویدیو را برای بازدیدکنندگان رویداد به نمایش گذاشت که روند ساخت فیلم و حضور بازیگران سر صحنه‌ی فیلمبرداری را به تصویر می‌کشید. با گذشت مدتی از برگزاری DC FanDome، وارنر اعلام کرد هیچ کدام از فیلم‌های جدیدش تاخیر نمی‌خورند؛ زیرا قصد دارد آن‌ها را به صورت همزمان به سینماها و HBO Max بیاورد. با اعلام این خبر، طرفداران جوخه‌ی انتحار مطمئن شدند اولین تریلر به زودی از راه می‌رسد؛ اتفاقی که رخ داده است.

وارنر به وعده‌ی خود عمل کرد و دقایقی قبل، اولین تریلر The Suicide Squad را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بییش از دو دقیقه زمان داشته و شخصیت‌های حاضر در فیلم مانند بلاداسپرت با نقش آفرینی ادریس البا (Idris Elba)، پیس‌میکر با نقش‌آفرینی جان سینا (John Cena) و دات-من با نقش‌آفرینی دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) را نشان می‌دهد. تریلر همچنین فاش می‌کند استارو آنتاگونیست اصلی خواهد بود. او در کمیک بوک‌ها یک موجود فضایی است که پس از فرود در زمین، شکل ستاره‌ی دریایی عظیم‌الجثه را به خود گرفته و دست به اقدامات مخرب مانند انفجار بمب اتم و جذب انرژی‌اش، اسیر گرفتن دانشمندان و کنترل تمامی شهروندان رود آیلند می‌زند.

اولین تریلر The Suicide Squad اطلاعاتی درباره‌ی استارو ارائه نمی‌دهد اما با در نظر گرفتن خلاصه‌ی داستان می‌توان حدس‌هایی زد. اعضای گروه توسط آماندا والر به جزیره‌ی کورتو مالتیس فرستاده می‌شوند تا یک زندان و آزمایشگاه متعلق به آلمان نازی را نابود کنند. استارو احتمالا یکی از نتایج آزمایشاتی باشد که در این تاسیسات صورت می‌گیرد. در ضمن، ویدیو به صورت ضمنی تایید می‌کند دو نسخه‌ی متفاوت از گروه جوخه‌ی انتحار را شاهد خواهیم بود. اینطور که به نظر می‌رسد، در ابتدا ویسل، بلک‌گارد، مونگال، جاولین، کاپیتان بومرنگ، تی.دی.کی، سونت، هارلی کوئین و ریک فلگ به عنوان اعضای جوخه‌ی انتحار انتخاب شده و به جزیره فرستاده می‌شوند.

ماموریت احتمالا مطابق انتظار پیش نرفته و تمامی اعضای جوخه‌ی انتحار به جز هارلی کوئین و ریک فلک تحت کنترل استارو قرار می‌گیرند. همان‌طور که پیش از این اشاره شد، او قابلیت کنترل ذهن انسان‌ها را دارد. پس از رخ دادن این اتفاق، شاهد تشکیل دومین جوخه‌ی انتحار خواهیم بود که شامل بلاداسپرت، پیس‌میکر، دات-من، کینگ شارک، فلگ و رت‌کچر می‌شود. در انتها، لازم به ذکر است The Suicide Squad در تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا