1%
  • 10/10

تماشا کنید: رویارویی مایلز با بزرگترین دشمن خود در تریلر انیمیشن جدید اسپایدرمن

پخش از یوتیوب!!

تماشا کنید: رویارویی مایلز با بزرگترین دشمن خود در تریلر انیمیشن جدید اسپایدرمن ۱۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک

سونی پیکچرز ساعاتی پیش در اقدامی غیرمنتظره، از تیزر تریلر انیمیشن جدید اسپایدرمن با عنوان The Spider Within: A Spider-Verse Story پرده برداشته است.

این انیمیشن مورد انتظار به کارگردانی ژارل دامپیر (Jarelle Dampier)، اسپین آفی کوتاه از دنباله شاهکار Spider-Man: Across the Spider-Verse است که مخاطب را با بزرگترین دشمن مایلز آشنا می‌کند؛ ترس و اضطراب. اینطور که پیداست، مایلز به‌دنبال کسب قدرت‌های عنکبوتی و سر و کله زدن با تهدیدات مختلف، با فشارهای عصبی بسیار زیادی مواجه می‌شود که گاهی اوقات او را دچار حملات عصبی شدید می‌کند. سعی و تلاش او برای برقراری تعادل بین مسئولیت‌های ابرقهرمانی و زندگی شخصی به‌عنوان یک نوجوان معمولی چیزی است که قراره در این انیمیشن کوتاه به تصویر کشیده شود.

حالا با اینکه تنها یک روز با پخش انیمیشن از یوتیوب فاصله داریم، سونی پیکچرز در اقدامی غیرمنتظره از تیزر تریلر آن پرده برداشته و حسابی طرفداران را هیجان زده کرده است. در ادامه می‌توانید خلاصه رسمی داستان را مطالعه کنید:

مایلز مورالز تلاش می‌کند تا بین مسئولیت‌های خود به عنوان یک نوجوان، دوست و دانش آموز تعادل برقرار کند در حالی که تنها مرد عنکبوتی بروکلین است. پس از یک روز پیچیده زندگی تحت این فشار، مایلز دچار یک پنیک اتک می‌شود که او را مجبور می‌کند با اضطراب خود روبرو شود و به او یاد می‌دهد که درخواست کمک می‌تواند به اندازه محافظت از شهرش شجاعانه باشد.

سه‌گانه اسپایدر ورس چه زمانی به پایان می‌رسد؟ شاید اعتصابات هالیوود وقفه بزرگ و غیرمنتظره‌ای بین Across the Spider-Verse و Beyond the Spider-Verse انداخته باشد، اما از خیلی جهات می‌تواند به نفع سونی و طرفداران تمام شود، زیرا طبق گزارش‌های رسمی، پروسه تولید خوب پیش نرفته و هنوز با تکمیل شدن خیلی فاصله دارد. به‌همین خاطر سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ می‌تواند تاریخ منطقی و قابل قبولی باشد.

انیمیشن جدید اسپایدرمن در تاریخ ۲۷ مارچ (۸ فروردین) از یوتیوب پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments