سریال The Sleepers به‌زودی از شبکه‌ی HBO اروپا منتشر می‌شود

سرنوشت ماری

سریال The Sleepers به‌زودی از شبکه‌ی HBO اروپا منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر (تلویزیون)

سازندگان سریال درام The Sleepers با انتشار یک تریلر از پخش این مجموعه‌ی تلویزیونی از شبکه‌ی HBO اروپا خبر دادند.

سریال The Sleepers داستان زن و شوهری را روایت می‌کند که در سال ۱۹۸۹ میلادی، هم‌زمان با فروپاشی جماهیر شوروی، ساکن شهر لندن هستند. ماری و ویکتور ۱۲ سال پیش از زادگاهشان، چکسلواکی، طرد شده‌اند و در زمان حال قصد عزیمت به شهر پراگ را دارند. ماری یک ویولونیست حرفه‌ای است که آرزو دارد دوباره خانواده‌اش را ببیند اما خواسته‌ی ویکتور چندان مشخص نیست. این زن و شوهر پیش‌بینی می‌کنند که آشفتگی سیاسی موجود در آلمان شرقی، مجارستان و لهستان به‌زودی به چکسلواکی می‌رسد و در آن منطقه تحولاتی رخ خواهد داد.

این مجموعه‌ی تلویزیونی در حالی ادامه پیدا می‌کند که این زوج درگیر مشکلات سختی می‌شوند؛ زمانی که ویکتور به طور ناگهانی و بدون هیچ ردی ناپدید می‌شود، ماری در بیمارستان بستری شده و پس از آن در کشوری غریب و پر از سختی، باید به تنهایی با مشکلات خود در حالی که میان دو حزب سیاسی مختلف قرار گرفته، دست‌ و پنجه نرم کند.

شبکه‌ی HBO اروپا قرار است در تاریخ ۲۹ اردیبهشت (مصادف با ۱۸ مه) سریال The Sleepers را در آمریکا منتشر کند و کاربران HBO GO ،HBO NOW و سرویس‌های استریم مرتبط می‌توانند این عنوان درام را تماشا کنند. همچنین علاقه‌مندان از تاریخ ۷ خرداد (مصادف با ۲۷ می) می‌‌توانند در HBO Max از دیدن این مجموعه لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا