1%
  • 0/10

فیلم The Sims با مشارکت مارگو رابی ساخته می‌شود

پروژه‌ای که باید جدی‌اش بگیرید!

فیلم The Sims با مشارکت مارگو رابی ساخته می‌شود ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
فیلم The Sims

رسانه The Hollywood Reporter در یکی از جدیدترین گزارش‌های اختصاصی خود از ساخت فیلم The Sims خبر داده است.

The Sims نام یک مجموعه بازی‌های شبیه ساز زندگی بوده که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۰ و جدیدترین هم سال گذشته میلادی در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. عناوین مجموعه معمولاً از دوربین ایزومتریک بهره برده و به کاربر اجازه می‌دهد کنترل کاراکتر را بر عهده گرفته، بواسطه او خانواده تشکیل داده، خانه مد نظر را ساخته یا شغل محبوبش را بدست آورده و در آن مشغول به کار شود.

طبق گزارش The Hollywood Reporter، فیلم The Sims در دست ساخت قرار دارد. از آنجایی که مجموعه بازی‌های سیمز هیچ گونه داستان مشخصی ندارند، احتمالاً گمان می‌کنید پروژه مهمی نبوده و نباید به آن توجه کرد اما افراد شاخصی در ساختش مشارکت دارند. مارگو رابی (Margot Robbie)، بازیگر و تهیه کننده محبوب آمریکایی، بعنوان تهیه کننده روی پروژه نظارت می‌کند. اینکه جلوی دوربین می‌رود یا خیر، در حال حاضر مشخص نیست.

کیت هرون (Kate Herron)، دیگر نام شاخصی است که روی فیلم The Sims کار می‌کند. او که فصل اول سریال Loki را جلوی دوربین برد، وظیفه کارگردانی را به دوش می‌کشد. هرون همچنین در کنار بریونی ردمن (Briony Redman) روی فیلمنامه کار می‌کند. در ضمن، شرکت الکترونیک آرتز که ناشر مجموعه بازی‌ها است، در ساخت فیلم مشارکت دارد.

شباهت The Sims و Barbie

جدیدترین پروژه مارگو رابی فیلم Barbie بوده که اگر با دقت نگاه کنیم، می‌بینیم شباهت‌هایی میان آن و The Sims وجود دارد. فرنچایز باربی هیچ داستان خاصی نداشته و تنها حول محور چند عروسک با ظاهر خاص می‌چرخد. اگرچه سیمز درباره چند شخصت خاص نیست، این مجموعه فاقد داستانی مشخص بوده و همین ویژگی دست سازندگان را برای پرداختن به موضوعات اجتماعی باز می‌گذارد.

در حال حاضر مشخص نیست فیلم The Sims چه زمانی جلوی دوربین می‌رود یا چه تاریخی به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments