#مهسا_امینی

خانه‌های کوچک به بازی The Sims 4 اضافه خواهند شد

محتوای Tiny Living در راه Sims 4

پک جدید بازی Sims 4

محتوای جدیدی برای بازی The Sims 4 در راه است که در آن می‌توانید خانه‌های کوچک بنا کنید. این بسته‌ی دانلودی با نام Tiny Living معرفی شد.

مجموعه‎ی The Sims یکی از عجیب‌ترین بازی‌های ساخته شده در صنعت بازی‌های ویدیویی به‌حساب می‌آید که زندگی واقعی را به شکل خلاقانه‌ای شبیه‌سازی می‌کند. این مجموعه شامل قسمت‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف است. The Sims 4 هم آخرین عنوان اصلی این سری بوده که در تاریخ ۲۰۱۴ برای ویندوز منتشر شده است.

اگر به یاد داشته باشید، برای قسمت سوم این سری تعداد بسیار زیادی بسته‌ی الحاقی منتشر شده بود. Maxis سازنده‌ی سری The Sims برای قسمت چهارم این بازی هم روند پیشین خود را ادامه می‌دهد. از زمان عرضه‌ای این اثر تاکنون تعداد بسیار زیادی محتوای قابل دانلود رایگان، بسته‌های الحاقی و پک‌های مختلف عرضه شده که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های بسیاری را به بازی اضافه می‌کنند.

بدون شک بسیاری در بازی The Sims 4 زمانی که در حال ساخت خانه هستند، عموما خانه‌های بزرگ و با استایل آمریکایی می‌سازند؛ ولی پک جدید، بازیکنان را در این مورد به چالش خواهد کشید و با فعال کردن آن شما نمی‌توانید، بیش از اندازه خانه‌ی خود را بزرگ کنید. این بسته‌ی دانلودی که در زیرمجموعه‌ی Stuff Packs قرار می‌گیرد، به نام Tiny Living معرفی شده است. در کنار این موضوع که شما نمی‌توانید خانه‌ی بزرگ بسازید، یک سری وسایل خاص هم برای آن هم طراحی شده که می‌توان به تخت‌های دیواری تاشو اشاره کرد که بدون شک کمک زیادی به طراحی خانه‌ی شما می‌کند.

پک جدید Tiny Living در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۸ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۰) برای دانلود در دسترس قرار خواهد گرفت. قیمت این بسته‌ی دانلودی هنوز مشخص نیست ولی با توجه به سابقه‌ی پک‌های قبلی، احتمالا Tiny Living با قیمت ۱۰ دلار برای اضافه شدن در بازی The Sims 4 عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا