برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا لیست اخراجی‌های جیمز گان به راک در دنیای سینمایی دی سی هم می‌رسد؟

هنوز حضور دواین جانسون تایید یا رد نشده

آیا لیست اخراجی‌های جیمز گان به راک در دنیای سینمایی دی سی هم می‌رسد؟ ۰ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
راک در دنیای سینمایی دی سی

حضور دواین جانسون (Dwayne Johnson) ملقب به راک در دنیای سینمایی دی سی چیزی بود که با فیلم Black Adam انتظار آن را داشتیم، در حالی که اکنون این بازیگر مطرح با تصمیم‌های جدید مدیر استودیو دی سی (DC Studios) مواجه شده است.

حدودا سه سال بود که منتظر اکران و پخش فیلم مورد انتظار Black Adam بودیم؛ اولین فیلم ابرقهرمانی دی سی که شخصیت بلک ادام (Black Adam) را روی پرده سینما به تصویر می‌کشید. با این وجود جدای از اینکه این فیلم چقدر برای سازندگان دارای اهمیت بود، بازیگرنقش اصلی آن خود یکی از دلایل اصلی بود که طرفداران برای دیدن او در قامت بلک ادام لحظه شماری می‌کردند!

راک (The Rock) کسی بود که خود نیز هیجان را برای اکران فیلم Black Adam از سال ۲۰۲۰ بالا و بالاتر برده بود و تبلیغات آن را به بهترین شکل ممکن انجام می‌داد. این بازیگر مشهور و محبوب دنیای هالیوود، به حدی طرفدار دارد که اگر قرار باشد تا در یک اثر سینمایی حاضر شود، افراد بسیاری صرفا به خاطر بودن او در یک فیلم آن را تماشا می‌کنند. اما نکته قابل توجه اینجاست که اینبار راک قدم به دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی گذاشته و این مورد خبر ایفای نقش بلک ادام توسط او را بسیار مهم و بزرگ می‌کند.

اما در هر صورت این فیلم هم اکران شد و با تمامی سوپرایزهایی که به همراه داشت، نتوانست آنطور که باید و شاید رضایت منتقدان را به همراه داشته باشد. با این وجود جالب است بدانید که اکثر منتقدان تنها دلیل ارزشمند بودن تماشای این فیلم را حضور راک در دنیای سینمایی دی سی در نقش بلک ادام اعلام کرده بودند و اکثرا داستان فیلم را ضعیف می‌دانستند. این در حالی است که پس از حضور راک در DCU حال به نظر می‌رسد که سازندگان و مدیر جدید استودیو دی سی، احتمالا با او به مشکل خواهند خورد؟

حضور مجدد راک در دنیای سینمایی دی سی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد

در واقع مدتی پیش بود که خبر تازه‌ای از جیمز گان (James Gunn)، کارگردان معروف و محبوب هالیوود منتشر شد که طی آن، کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) او را به مدیریت استودیو دی سی منسوب کرده بودند؛ چیزی که عملا قرار است تا شبیه به استودیو مارول عمل کند و آثار دنیای سینمایی DC را با نظمی تازه به پیش ببرد. با این وجود این خبر همانقدر که برای طرفداران جهان دی سی لذت‌بخش بود، چند روز بعد با اخبار کنسل شدن پروژه‌های مختلف جبران شد!

در واقع جیمز گان نام افراد بسیاری را بین پروژه‌های دنیای سینمایی دی سی خط زد و برای مثال، فیلم بعدی آکوامن (Aquaman) آخرین حضور خواهد بود و دیگر خبری هم از Wonder Woman 3 نیست. همچنین هنری کویل (Henry Cavil) که سال‌هاست از دوره زک اسنایدر (Zack Snyder) نقش شخصیت سوپرمن (Superman) را بازی می‌کند، توسط گان کنار گذاشته شد تا کلکسیون این کارگردان برای حذف کردن مهره‌های دی سی تکمیل شود. اما آيا همین اتفاق هم برای بلک ادام رخ خواهد افتاد؟

کمپانی برادران وارنر برای جذب راک و ایفای نقش او در دنیای سینمایی دی سی تلاش‌های بسیاری انجام داده بود و بدین ترتیب، حضور او به عنوان مهره‌ای کلیدی بسیار حیاتی خواهد بود. این در حالی است که جیمز گان به کلی نظر طرفداران و حتی مدیران کمپانی وارنر برایش مهم نیست و کاری که می‌خواهد را تحت هر شرایطی انجام می‌دهد. اما به هر حال، او هنوز تصمیم خاصی را درباره راک نگرفته است.

دواین جانسون شب گذشته طی یک اعلام رسمی، اظهار کرد که او هرگز اطلاعی از شایعات اخیر درباره جدا شدن از دنیای دی سی و نقش بلک ادام را ندارد و همچنان به همکاری با DCU ادامه خواهد داد. طرفداران شایعه کرده بودند که او با آنفالو کردن حساب‌های رسمی دی سی و کمپانی برادران وارنر، دیگر مایل به همکاری با آن‌ها نیست، اما خود راک این موضوع را تکذیب کرده تا منتظر اعلام رسمی جیمز گان در هفته‌های آینده باشیم. همچنین جالب است بدانید که این بازیگر مطرح اخیرا خبر حضورش در فیلم Shazam 2 را با رد کردن این موقعیت اعلام کرده و در نتیجه، واقعا اوضاع ماندگار بودن او در دنیای سینمایی دی سی مشخص نیست.

در نظر داشته باشید که در حال حاضر، هنوز جیمز گان به عنوان مدیر استودیو دی سی هیچ اطلاعات تازه‌ای را درباره پروژه‌های خود اعلام نکرده و فقط می‌دانیم که دلیل همه کنار گذاشتن‌ها و کنسل کردن‌های او، آوردن بازیگران و استعدادهای جوان بوده است. اما اینکه چه افرادی به عنوان لیگ عدالت بعدی معرفی می‌شوند، هنوز مشخص نیست، در حالی که شایعه‌های حضور بتمن (Batman) با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) شنیده می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments