فروش سری بازی رزیدنت اویل به ۱۰۰ میلیون نسخه رسید

Resident Evil به باشگاه صدتایی‌ها پیوست

فروش سری بازی رزیدنت اویل به ۱۰۰ میلیون نسخه رسید امیر سلیمی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ گزارش فروش (گیم)
سری بازی رزیدنت اویل Resident Evil

سری بازی رزیدنت اویل (Resident Evil) اخیرا موفق به فروش بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه به صورت جهانی شده است.

در گزارش مالی ماه مارس (از ۱ آپریل ۲۰۱۹ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۰) کپکام که شامل آمار فروش طیف وسیعی از آی‌پی‌های قدیمی و نمادین شرکت است، اشاره شد که سری Monster Hunter موفق به فروش ۶۳ میلیون نسخه شده و آمار فروش ۹۳ بازی از مجموعه Street Fighter، از ۴۴ میلیون نسخه عبور کرده است. در این گزارش به فروش ۹۸ میلیون نسخه‌ای سری بازی رزیدنت اویل تا ۳۱ مارس ۲۰۲۰ اشاره شد که فقط کمی تا فروش ۱۰۰ میلیونی فاصله داشت.

حال با توجه به خبر فروش ۶/۵ میلیون نسخه‌ای ریمیک Resident Evil 2 و موفقیت‌های اخیر کپکام با Resident Evil 3 که تنها در پنج روز ابتدایی عرضه به فروش دو میلیون نسخه‌ای دست یافت، سبب شده است تا  فروش سری بازی رزیدنت اویل برای اولین بار از ۱۰۰ میلیون نسخه پیشی بگیرد.

به نظر می‌رسد کمپکام همچنان به ساخت تجربه‌های راضی‌کننده و انتشار بازی‌های برزگ طی سال میلادی جاری متعهد است؛ این شرکت برنامه دارد تا ۱۳ محصول خاص یا SKU را طی سال مالی ۲۰۲۱ منتشر کند.

در آخر، بازسازی Resident Evil 3 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین، اخیرا کپکام اعلام کرد که روش رفتار Nemesis در Resident Evil 3 را تغییر داده است و به نظر می‌رسد شرکت در حال آماده سازی خود برای بازسازی Resident Evil 4 باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا