1%
  • 0/10

بازیگر پانیشر از سریال Daredevil: Born Again متنفر بود!

البته قبل از بازنویسی فیلمنامه‌ها!

بازیگر پانیشر از سریال Daredevil: Born Again متنفر بود! ۱ ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بازیگر پانیشر

جان برنثال، بازیگر پانیشر در بخشی از گفتگوی اخیر خود فاش کرد در یک برهه زمانی از سریال Daredevil: Born Again متنفر بود.

دومین سریال لایو اکشن دردویل هم اکنون در فاز فیلمبرداری بوده و قرار است با نام Daredevil: Born Again از طریق دیزنی پلاس منتشر شود. مخاطبان حین تماشای این اثر شاهد بازگشت چارلی کاکس (Charlie Cox) در نقش مت مورداک، وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) در نقش کینگ پین، دبورا آن ول (Deborah Ann Woll) در نقش کارن پیج و الدن هنسون (Elden Henson) در نقش فاگی نلسون خواهند بود.

به نام‌های گفته شده در پاراگراف پیشین باید جان برنثال (Jon Bernthal) را اضافه کرد که قرار است بار دیگر بعنوان فرانک کسل یا پانیشر (The Punisher) جلوی دوربین ظاهر شود. خبر بازگشت او بسیاری طرفداران آثار ابرقهرمانی بسیار خوشایند بود و هایپ موجود پیرامون سریال جدید دردویل را به میزان قابل توجهی افزایش داد. هر چند، بنظر می‌رسد برنثال چندان بابت بازگشتش هیجان زده نبود!

یکی از طرفداران اخیراً فرصت گفتگویی کوتاه را با جان برنثال بدست آورد و از او درباره سریال Daredevil: Born Again سوال پرسید. بازیگر پانیشر در کمال ناباوری فاش کرد از این اثر متنفر بود تا اینکه بازنویسی فیلمنامه‌ها رخ داد. او حتی پیشنهاد اولیه برای حضور در Born Again را رد کرد و پس از اینکه مشخص شد کارن پیج و دیگر شخصیت‌های محبوب بازمی‌گردند، نظرش را عوض کرد.

اینطور که بنظر می‌رسد، مارول قبل از سریال Daredevil: Born Again بارها سعی کرده بود پانیشر را بازگرداند اما جان برنثال هر بار مخالفت کرد؛ زیرا بنظرش فیلمنامه‌های خوبی آماده نشده بودند. در ضمن، بازیگر آمریکایی دیدگاه مثبتی نسبت به نقش کوچکش در داستان Born Again دارد.

سریال اواسط سال گذشته میلادی جلوی دوربین رفت اما اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی باعث تعطیلی‌اش شد. مدیران مارول از این فرصت نهایت بهره را برده و به بررسی کیفیت سریال پرداختند. از آنجایی که اصلاً مطابق انتظارشان نبود، تصمیم گرفتند تغییراتی اساسی در تیم تولید و فیلمنامه‌ها بوجود بیاورند.

سریال جدید دردویل از ۱۸ قسمت تشکیل شده و سال آینده میلادی منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments