فروش بازی The Outer Worlds به دو میلیون نسخه رسید

فروش بازی فراتر از حد تصور سازندگان بوده است

فروش بازی The Outer Worlds

مطابق اعلام کمپانی تیک‌تو، فروش بازی The Outer Worlds به دو میلیون نسخه در سراسر جهان رسید.

کمپانی تیک‌تو به تازگی آماری از عملکرد بازی‌هایی همچون، Borderlands 3، Grand Theft Auto V و NBA 2K20 منتشر کرده است. در همین جریان، این کمپانی اعلام کرد که فروش بازی The Outer Worlds از مرز دو میلیون نسخه در سراسر جهان گذر کرده است و شاهد عملکرد بسیار خوب این بازی از حیث فروش هستیم. به همین خاطر، استراوس زلینک، مدیرعامل تیک‌تو اعلام کرد که عملکرد این بازی نقش آفرینی در فروش، فراتر از حد تصور آنها بوده است.

در کنار عملکرد بسیار خوب The Outer Worlds در بخش فروش، این بازی همچنین توانست بازخوردهای بسیار مثبتی هم از سوی منتقدین و همچنین گیمرها دریافت کند. بازی The Outer Worlds در سایت متاکریتیک نمره بسیار خوب ۸۵ را دریافت کرد. علاوه بر این، نمره کاربران به این اثر در مجموع ۸.۱ از ۱۰ ثبت شده که این نشان دهنده رضایت گیمرها و منتقدین از این بازی نقش‌آفرینی است.

پیش از این، بسته الحاقی داستانی برای The Outer Worlds تایید شده بود. هنوز تاریخ دقیق و جزئیات زیادی از این بسته الحاقی منتشر نشده است اما می‌توان گفت که گیمرها می‌توانند در سال ۲۰۲۰ میلادی به ماجراجویی‌های جدیدی در دنیای The Outer Worlds بپردازند.

با وجود تمامی این خبرهای خوبی که اعلام کردیم، پیرامون این بازی یک سری اخبار منفی هم وجود دارد. چند هفته قبل خبر انتشار ویروس مرگ‌آور کرونا که منشا آن از کشور چین سرچشمه می‌گیرد، منتشر شد. همین موضوع سبب شد تا استودیو ویرچوس (Virtuos) که در کشور چین مشغول توسعه نسخه سوییچ بازی هستند، برای مدت زمانی به تعطیلات بروند. بنابر این انتشار The Outer Worlds روی سوییچ تا تاریخ نامعلومی به تعویق افتاده است.

شاید جالب باشد که بدانید استودیو آبسیدین (Obsidian) هم‌اکنون متعلق به مایکروسافت است. انتظار می‌رود که بازی‌های آینده این استودیو برای کنسول‌های کمپانی سونی عرضه نشوند. لازم به ذکر است که استودیو مایکروسافت، در حالی آبسیدین را خریداری کرد که این استودیو مشغول ساخت و توسعه‌ی The Outer Worlds بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا