بازیگران The Old Guard به ساخته شدن قسمت دوم امیدوار هستند

رابطه‌ی اندی و کوئین احتمالا در قسمت دوم مورد کندوکاو قرار می‌گیرد

بازیگران The Old Guard

شارلیز ترون هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در گفتگوی اخیرش با وبسایت Variety از امیدواری بازیگران The Old Guard به ساخته شدن قسمت دوم گفت.

با گذشت حدودا سه ماه از انتشار Extraction، نتفلیکس با پخش جهانی The Old Guard بار دیگر به مرکز توجه‌ها بازگشت. این فیلم ابرقهرمانی درباره‌ی گروهی از مزدوران نامیرا است که سعی می‌کنند با انجام ماموریت در اقصی نقاط جهان گام‌هایی هر چند کوچک برای بهبود شرایط بردارند. از آن‌جایی که هویت واقعی‌شان نباید لو برود، هرگز با یک فرد یا سازمان دوبار همکاری نمی‌کنند تا اینکه شرایط آن‌ها را به سمت زیر پا گذاشتن این خط قرمز سوق می‌دهد. در همین بین، اعضای گروه متوجه می‌شوند یک فرد دیگر هم به جمع نامیراها پیوسته و قبل از هر اتفاق ناگواری باید او را پیدا کنند.

فیلم The Old Guard نام‌های شناخته شده‌ای را در لیست بازیگران خود دارد که برای مثال می‌توان به شارلیز ترون (Charlize Theron)، مروان کنزاری (Marwan Kenzari) و چیویتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor) اشاره کرد. وظیفه‌ی کارگردانی هم به جینا پرینس-بایتوود (Gina Prince-Bythewood) سپرده شده بود که سابقه‌ی کار روی آثار مختلفی از جمله Love & Basketball و Beyond the Lights در پرونده‌ی حرفه‌ایش دیده می‌شود. این اثر ابرقهرمانی نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد، بلکه موفق شد خود را در لیست ۱۰ فیلم سینمایی پربیننده‌ی تاریخ نتفلیکس جای دهد. طبق اطلاعات رسمی منتشر شده، میزان بازدید آن طی چهار هفته‌ای که از انتشارش می‌گذرد، از مرز ۷۲ میلیون نفر عبور کرده است. با در نظر گرفتن این موفقیت‌ها، بسیاری از طرفداران آثار اکشن و ابرقهرمانی منتظر تایید قسمت دوم هستند.

شارلیز ترون هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Variety انجام داده است. او در بخشی از گفتگو فاش کرد بازیگران The Old Guard به ساخته شدن قسمت دوم امیدوار هستند:

زمان زیادی از اتمام ساختش نمی‌گذرد و بهتر است مدت کوتاهی را استراحت کنیم. با این حال، همه‌ی ما دلمان می‌خواهد قسمت دوم ساخته شود. به همین دلیل، اگر زمانش فرا برسد، همه‌ی ما مشتاقانه برای نقش‌آفرینی در دنباله مذاکره می‌کنیم.

بازیگر نقش اندی حدودا یک هفته‌ی پیش در برنامه‌ی گفتگومحور Late Night with Seth Meyers حضور یافت و صحبت‌هایی را درباره‌ی موضوعات مختلف انجام داد. شارلیز ترون در بخشی از گفتگو به The Old Guard 2 پرداخت و بیان کرد احتمالا در جریان این فیلم شاهد پرداخت بیشتر به رابطه‌ی اندی و کوئین باشیم. کوئین، اولین نامیرایی بود که اندی با او ملاقات کرد. آن‌ها برای مدتی دوستانی نزدیک و همکارانی بی‌نقص بودند اما اتفاقی تلخ باعث جدایی‌شان شد. وو تن وان (Ngô Thanh Vân) هنرپیشه و خواننده‌ی ویتنامی نقش کوئین را جلوی دوربین بر عهده داشت.

نسخه‌ی باکیفیت فیلم The Old Guard هم اکنون قابل‌دریافت است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا