1%
  • 0/10

چرا نتفلیکس از انتشار فیلم The Old Guard 2 خودداری می‌کند؟

بازیگر فیلم پاسخ می‌دهد

چرا نتفلیکس از انتشار فیلم The Old Guard 2 خودداری می‌کند؟ ۰ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
انتشار فیلم The Old Guard 2

در حالی که نزدیک به چهار سال از قسمت اول می‌گذرد، انتشار فیلم The Old Guard 2 هنوز رخ نداده و طرفداران نگران هستند.

نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ میلادی آثار اختصاصی متعددی را در اختیار مشترکان خود قرار داد که فیلم The Old Guard یکی از آن‌ها بود. اثر مزبور که شارلیز ترون (Charlize Theron) را در نقش اصلی خود داشت، توانست انتظارات را از لحاظ بازخوردها و بازدید برآورده کند. از همین رو، سرویس استریم آمریکایی به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان داد.

جینا پرینس بایدوود (Gina Prince-Bythewood) برای کارگردانی فیلم The Old Guard 2 بازنگشته و جای خود را به ویکتوریا ماهونی (Victoria Mahoney) داد. از چهره‌های جدید تیم بازیگری هم می‌توان به اوما ثرمن (Uma Thurman)، بازیگر مجموعه بیل را بکش و هنری گلدینگ (Henry Golding)، بازیگر فیلم Snake Eyes اشاره کرد. در ضمن، فیلمبرداری اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی به انتها رسید.

ماتیاس خونارتس (Matthias Schoenaerts) که نقش بوکر را در The Old Guard بر عهده داشت، اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Collider انجام داده است. یکی از سوالاتی که مطرح شد، به انتشار فیلم The Old Guard 2 ربط داشت که هنوز رخ نداده و طرفداران را نگران کرده است. طبق گفته خونارتس، تغییر مدیریتی نتفلیکس باعث شده تا در برنامه ریزی‌ها تجدید نظر صورت بگیرد:

فیلمبرداری را دقیقاً یک سال و نیم پیش به اتمام رساندیم. فکر می‌کنم آن‌ها در آخرین مراحل فاز پس تولید بسر می‌برند.

تا جایی که من فهمیدم، تغییراتی در مدیران رده بالای نتفلیکس رخ داده است. فکر می‌کنم مدیرعامل جدیدی آمده باشد و [این اتفاق] به بازنگری در زمان انتشار منجر شده است.

داستان فیلم The Old Guard 2 درباره چه خواهد بود؟

نتفلیکس (Netflix) تا به این لحظه اطلاعاتی درباره فیلم The Old Guard 2 به اشتراک نگذاشته است. با این حال، با نگاهی به داستان The Old Guard می‌توان حدس‌هایی زد. اگر حافظه‌تان یاری کند، یکی از اعضای بسیار قدیمی گروه قرن‌ها پیش به جادوگری متهم و به داخل آب انداخته شد. او که توانسته آزادی خودش را بدست آورد، ظاهراً به سراغ اعضای گروه می‌آید تا بابت رها شدن توسط اندی انتقام بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments