گوشی تاشوی بعدی گوگل، پیکسل فولد ۲ نخواهد بود

احتمال عرضه‌ پیکسل فلیپ قوت گرفت

گوشی تاشوی گوگل

اینطور که به نظر می‌رسد، گوگل قصد دارد گوشی تاشوی بعدی خود را با طراحی متفاوتی از نوع فولد رونمایی و راهی بازار کند.

در حال حاضر تنها گوشی تاشوی گوگل در بازار، گوگل پیکسل فولد است که مدت زمان کوتاهی از عرضه‌ی آن به بازار می‌گذرد. اما به تازگی یک نام رمز جدید متعلق به یک گوشی تاشو دیده شده که نشان می‌دهد این شرکت آمریکایی احتمالا روی ساخت یک محصول مشابه در حال کار است.

البته اینطور که به نظر می‌رسد، این محصول فقط از لحاظ مکانیزم تاشو بودن با پیکسل فولد شباهت دارد چون در غیر این صورت، ظاهرا طراحی متفاوتی با آن خواهد داشت. طبق اطلاعات جدید، نام رمز این گوشی «کامت» است و در کنار نام رمز سری پیکسل ۸ یعنی «شیبا» و «هاسکی» حضور دارد. همین موضوع سبب شد برخی‌ها تصور کنند این همان پیکسل ۸a است اما با توجه به شواهد موجود، ظاهرا برای پیکسل 8a نام رمز «آکیتا» در نظر گرفته شده است.

همچنین بعید است کامت نام رمز سری پیکسل ۹ باشد چون گفته می‌شود گوگل می‌خواهد برای این سری از نام خزندگان الگو بگیرد. با نگاهی به گوشی تاشوی پیکسل فولد گوگل، می‌بینیم که نام رمز «پاسپورت» برای آن در نظر گرفته شده است. این نام از این جهت برای پیکسل فولد در نظر گرفته شده که این گوشی مثل یک پاسپورت باز و بسته می‌شود. هرچند بعدها نام رمز این گوشی به «فلیکس»، یک نوع گربه‌سان تغییر کرد تا مشابه سری پیکسل ۷ باشد که دو نام «چیتا» و «پنتر» برای آن‌ها در نظر گرفته شد.

در متن منبع این خبر آمده که یک توسعه‌دهنده‌ی اندرویدی این نام رمز را مرتبط با پیکسل فولد دانست و مدعی شد حتی اپلیکیشن گوگل پیکسل بادز آن را به عنوان فولد شناسایی کرده است. اطلاعات دیگری در این رابطه منتشر نشده اما این یعنی گوگل در حال کار روی یک گوشی تاشوی دیگر است که احتمالا با پیکسل فولد متفاوت خواهد بود. اینکه پیکسل فلیپ با مکانیزم مشابه گلکسی زد فلیپ به زودی عرضه خواهد شد یا خیر مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید کامت چه محصولی از آب در می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا