اطلاعات کاملی از پیکسل ۸ و ۸ پرو منتشر شد

گوگل پیکسل ۸ پرو

به تازگی و با راه افتادن صفحه‌ی مربوط به گوگل پیکسل ۸ و ۸ پرو توانستیم به مشخصات فنی کامل محصولات مورد انتظار گوگل دسترسی پیدا کنیم.

اگرچه گوشی‌های گوگل معمولا در بازار کشور ما در دسترس قرار نمی‌گیرند اما با این حال اخبار مربوط به این محصولات به خاطر رابطه‌ای که این شرکت با سامسونگ یا تأثیری که روی محصولات اپل دارد بسیار مهم هستند. به تازگی هم اطلاعات کاملی از گوشی‌های پرچم‌دار مورد انتظار گوگل یعنی سری پیکسل ۸ منتشر شده که عملا نیاز به رونمایی آن‌ها را از بین برده است.

خبری که منتشر شده، مشخصات فنی سری پیکسل ۸ را با نسل کنونی یعنی پیکسل ۷ مقایسه می‌کند تا کاربر کاملا متوجه شود این گوشی‌ها چقدر قرار است در مقایسه با قبل تفاوت داشته باشند. البته تفاوت در مقایسه با قبل بیشتر به پردازنده مربوط می‌شود و دوربین فوق عریض؛ در غیر این صورت در سایر بخش‌ها، مشخصات این گوشی‌ها تقریبا برابر است.

همانطور که می‌توانید مشاهده کنید، نسل جدید از دماسنج هم بهره خواهد برد که البته فقط مختص مدل ۸ پرو خواهد بود و نه مدل استاندارد. در مدل‌های قدیمی اما خبری از این قابلیت نیست. علاوه بر این‌ها، دو قابلیت مربوط به دوربین یعنی فوکوس ماکرو و بهترین حالت عکاسی هم برای پیکسل ۸ و ۸ پرو در نظر گرفته خواهد شد اما قابلیت پرو کنترل که بیشترین کنترل را روی تنظیمات دوربین به کاربر می‌دهد، فقط در مدل ۸ پرو در دسترس قرار خواهد داشت. همچنین دوربین تله‌فوتو با زوم اپتیکال ۵ برابری و سوپر زوم ۳۰ برابری هم منحصرا در مدل پرو حضور خواهد داشت.

علاوه بر این‌ها، تصویری از حالت Magic Eraser هم منتشر شده که به کاربران اجازه می‌دهد اجسام ناخواسته و مزاحم را به راحتی از روی تصاویر پاک کنند. همچنین این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر تار را هم شفاف‌تر کنند. البته این قابلیت در پرچم‌داران نسل گذشته و کنونی هم دیده می‌شود اما این احتمال وجود دارد که در نسل کنونی، این قابلیت سریع‌تر شده باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا