شخصیت دیگری از سه‌گانه‌ی اصلی در قسمت چهارم ماتریکس باز می‌گردد

یکی از بازیگران سه‌گانه‌ی اصلی، در مصاحبه‌ای حضور خود در ماتریکس ۴ را فاش کرد

قسمت چهارم ماتریکس

یکی از بازیگران سه‌گانه‌ی سینمایی ماتریکس در مصاحبه‌ای اعلام کرد که شخصیتش در قسمت چهارم باز خواهد گشت.

اگر سه‌گانه‌ی ماتریکس را تماشا کرده باشید، حتما شخصیت The Merovingian را به خاطر دارید؛ شخصیتی که با لقب The Frenchman هم شهرت داشت و یک برنامه‌ی کهن در ماتریکس بود. این شخصیت در قسمت‌های دوم و سوم حضور داشت و ایفای نقش‌اش بر عهده‌ی Lambert Wilson بود. حال این بازیگر در مصاحبه‌ای که با سایت فرانسوی Allocine داشته است، ادعا کرد در قسمت چهارم ماتریکس باری دیگر شاهد حضور The Merovingian خواهیم بود.

ویلسون در این مصاحبه عنوان می‌کند که شخصیت فرنچ‌من بخشی از فیلمنامه‌ی فعلی ماتریکس ۴ است. البته حضور ویلسون برای این تکرار این نقش هنوز قطعی نیست، چرا که باید ابتدا برنامه‌های کاری خود را بررسی کند و در صورت امکان، به پروژه خواهد پیوست. در این صورت احتمال دارد که شاهد حضور شخصیت پرسیفون هم باشیم؛ شخصیتی که در سه‌گانه‌ی اصلی همسر فرنچ‌من بود و «مونیکا بلوچی» آن را بازی کرد.

قسمت چهارم از سری فیلم‌های ماتریکس قرار است در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۰ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) اکران خود را آغاز کند. از سه‌گانه‌ی اصلی تاکنون حضور بازیگرانی چون «کیانو ریوز» و «کری آن ماس» در نقش‌های نئو و ترینیتی تایید شده است. از مهم‌ترین بازیگرانی که در قالب شخصیت‌های جدید در این پروژه حضور دارند می‌توان به «نیل پاتریک هریس» (How I Met Your Mother)، «جسیکا هنویک» (Iron Fist) و «جاناتان گراف» (Mindhunter) اشاره کرد. شایعه شده است که «یحیی عبدالمتین دوم» بازیگر فیلم‌های Aquaman و Us ایفاگر نقش مورفیوس جوان خواهد بود. لانا واچوفسکی کارگردانی این فیلم را به عهده خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا