تاریخ اکران فیلم ماتریکس ۴ مشخص شد

قسمت چهارم ماتریکس و جان ویک همزمان اکران خواهند شد

The Matrix 4

استودیو برادران وارنر به انتظار هواداران پایان داد و تاریخ اکران فیلم ماتریکس ۴ را اعلام کرد.

برادران وارنر تاریخ اکران دنباله‌ی جنجالی مجموعه فیلم‌های ماتریکس یعنی ماتریکس ۴ را اعلام کرد. با توجه به اعلام این استودیو، فیلم The Matrix 4 قرار است در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱) اکران شود.

ماه مه یکی از شلوغ‌ترین ماه‌های سال برای صنعت فیلم است که فیلم‌های بلاک‌باستر معمولا با تراکم بیشتری نسبت به ماه‌های دیگر در آن اکران می‌شوند. این انتخاب برادران وارنر نشان از اعتماد و اعتقاد کامل آن‌ها به دنباله‌ی این مجموعه‌ی علمی تخیلی دارد.

اگر دقیق‌تر به تاریخ ۳۱ اردیبهشت دو سال بعد نگاه کنیم متوجه همزمانی اکران قسمت چهارم ماتریکس با فیلم جان ویک ۴ می‌شویم. بنابراین اگر یک فیلم و یک کیانو ریوز برای کل روزتان کفایت نکرد می‌توانید سراغ فیلم بعدی بروید.

داستان دقیق فیلم The Matrix 4 همچنان نامشخص باقی مانده است اما تیم اصلی بازیگران این فیلم با گذشت زمان تقریبا مشخص شده است. به جز کیانو ریوز و کری ان ماس که در نقش‌های اصلی‌شان باز می‌گردند، نیل پاتریک هریس به عنوان دیگر بازیگر اصلی این فیلم حضور پیدا خواهد کرد. جسیکا هنویک (بازیگر کالین در سریال Iron Fist) و یحی عبدالمتین دوم (بازیگر سریال Watchmen) هم قرار است به عنوان چهره‌های جدید در این دنباله حضور پیدا کنند.

لانا واچوفسکی که پیش از این با همراهی خواهرش یعنی لیلی، مجموعه‌ی ماتریکس را هدایت می‌کرد، در قسمت چهارم به تنهایی در نقش کارگردان و نویسنده حضور خواهد داشت. احساس مشترک تمام طرفداران ماتریکس، بالا بودن انتظارات و نگرانی‌های پیرامون آینده‌ی این مجموعه به یک اندازه است. آخرین فیلم ماتریکس یعنی The Revolutions بیش از ۱۵ سال پیش، یعنی سال ۲۰۰۳ منتشر شده بود. قسمت چهارم ماتریکس به همان اندازه که پتانسیل دمیدن روحی تازه را به ژانر علمی تخیلی و سری ماتریکس دارد، نگرانی هواداران با توجه به تصمیمات سودجویانه‌ی شرکت‌های فیلم‌سازی را هم برمی‌انگیزد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا