تولید فیلم The Matrix 4 از تیر ماه دوباره آغاز می‌شود

وب سایت ددلاین گزارش می‌دهد

تولید فیلم The Matrix 4 از تیر ماه دوباره آغاز می‌شود بهزاد شعبانی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
تولید فیلم The Matrix 4

به گزارش وب سایت ددلاین، به نظر می‌رسد که کادر تولید فیلم The Matrix 4 در تابستان امسال فیلم‌برداری این اثر مورد انتظار را در کشور آلمان ادامه دهند؛ ظاهرا شرکت برادران وارنر و Village Roadshow اوایل ماه جولای را برای این کار در نظر گرفته‌اند.

بنا به اخباری که از منابع موثق به دست ددلاین رسیده، بازیگران فیلم ماتریکس 4 تا هشت هفته‌ی دیگر یعنی اوایل ماه جولای قراردادهای خود را تمدید کرده‌اند و از همین رو، احتمال داده می‌شود که فیلم‌برداری این اثر تا یکی دو هفته‌ی ابتدای جولای (مصادف با تیر ماه سال جاری) به پایان برسد.

همان طور که می‌دانید از فوریه‌ی امسال (مصادف با بهمن ماه ۱۳۹۸) فیلم‌برداری The Matrix 4 در کشور آلمان آغاز شد و همین موضوع این فیلم را عملا در مرحله‌ی تولید قرار داد. شیوع جهانی ویروس کرونا یا همان کووید-۱۹ نه تنها ادامه‌ی روند تولید ماتریکس 4 را با مشکل مواجه کرد، بلکه تولید بسیاری دیگر از فیلم‌ها، سریال‌ها و حتی بازی‌های ویدیویی هم با مسائلی حل نشدنی مواجه شد. از آن زمان تا به امروز، فعلا فیلم‌برداری The Matrix 4 متوقف شده و با توجه به قوانین حاکم بر کشور آلمان، تیم تولید نمی‌توانند برای مراحل فیلم‌برداری در خیابان‌های این کشور حاضر شوند.

با تمام این اوصاف، طی روزهای گذشته دولت‌های دو کشور نیوزیلند و لهستان فیلم‌برداری و تولید فیلم‌ها و سریال‌ها را در لیست مشاغل مجاز به فعالیت قرار دادند. از همین رو انتظار می‌رود تا سایر کشورها از جمله آلمان هم به‌زودی به فیلم‌سازان، اجازه‌ی فیلم‌برداری در خیابان‌های این کشور را بدهد.

به زعم وب سایت ددلاین، این موضوع، در کنار تمدید قراردادهای هشت هفته‌ای بازیگران فیلم The Matrix 4 می‌تواند بیانگر شروع فیلم‌برداری در روزهای آغازین ماه جولای میلادی باشد.

چهارمین قسمت از فیلم‌های محبوب ماتریکس، به کارگردانی و نویسندگی لانا واچوفسکی ساخته می‌شود. تا به امروز، بازگشت کیانو ریوز (در نقش نئو) و کری ان ماس (در نقش ترینیتی) برای ایفای نقش‌های سابقشان قطعی شده است؛ از مهم‌ترین بازیگران جدیدی که قرار است در فیلم The Matrix 4 هنرنمایی کنند، می‌توان به یحی عبدالمتین ۲، نیل پاتریک هریس و پریانکا چوپرا اشاره کرد.

قرار است فیلم ماتریکس 4 در تاریخ ۲۱ مه ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) در سینماهای سراسر جهان اکران شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا