حضور شخصیت‌های جدید و قدیمی در تصاویر تیزر The Matrix 4

تعداد تصاویر بیشتر از ۴۰ عدد است

حضور شخصیت‌های جدید و قدیمی در تصاویر تیزر The Matrix 4 سورنا رضایی ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصاویر تیزر The Matrix 4

یکی از کاربران وب سایت Imgur ساعاتی قبل تصاویر تیزر The Matrix 4 را با دیگران به اشتراک گذاشت که تعدادشان از مرز ۴۰ عبور می‌کند.

وارنر پس از سال‌ها توانست خالقان فرنچایز ماتریکس را قانع کند تا قسمت چهارم را بسازند. البته لیلی واچوفسکی (Lilly Wachowski) پای حرف خود ماند و در ساخت فیلم مزبور هیچ گونه نقشی ندارد اما لانا واچوفسکی (Lana Wachowski) بنا به دلایلی تصمیم گرفت بازگشته و فصل جدیدی از ماجراجویی‌های نئو را به تصویر بکشد. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، لیلی و لانا در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود تاکید کرده بودند علاقه‌ای ندارند روی آی‌پی‌های قدیمی کار کرده و ترجیح می‌دهند وقتشان را به ایده‌های تازه اختصاص دهند.

قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های ماتریکس تحت عنوان The Matrix Resurrections شناخته شده و قرار است اواخر سال جاری میلادی به سالن‌های نمایش بیاید. استودیوها معمولا شش ماه قبل از آغاز اکران، کمپین تبلیغاتی را راه می‌اندازند اما چنین اتفاقی برای ماتریکس 4 رخ نداد. وارنر Dune را در لیست اکران داشته که زودتر از فیلم مزبور به سینماها می‌آید. به همین دلیل، گروهی از کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند استودیو آمریکایی می‌خواهد تمام تمرکزش را روی موفقیت پروژه گرانقیمت تلماسه قرار داده و سپس به تبلیغ ماتریکس بپردازد. با این حال، وارنر چندی پیش یک تیزر بسیار کوتاه در فضای مجازی منتشر و سپس تایید کرد اولین تریلر روز پنج شنبه از راه می‌رسد.

در حالی که طرفداران هنوز نتوانسته بودند از شدت هیجان با این اتفاق غیرمنتظره کنار بیایند، سایت Whatisthematrix.com مورد توجه قرار گرفت. کاربر با ورود به آن باید میان قرص آبی و قرمز یکی را انتخاب کند. پس از انتخاب هر کدام از قرص‌ها، تیرزی به نمایش درمی‌آید. نه تنها تیزرهای متعلق به قرص قرمز و آبی فرق دارد، بلکه با هر بار انتخاب قرص مشابه تیزر تازه‌ای به نمایش درمی‌آید. البته میان تیزرهای یک قرص فرق چندان شاخصی وجود ندارد. در صورتی که به بنا به هر دلیلی نمی‌توانید به سایت مراجعه کرده و پای تماشای ویدیوها بنشیند، توصیه می‌کنیم تصاویر تهیه شده از آن‌ها را ببینید. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها قرار گرفته اما برای مشاهده همه‌شان می‌توانید به این لینک مراجعه کنید:

تعدادی از تصاویر تیزر The Matrix 4 دو شخصیت نئو با نقش‌آفرینی کیانو ریوز (Keanu Reeves) و ترینیتی با نقش‌آفرینی کری- ان ماس (Carrie-Anne Moss) را نشان می‌دهند. آن‌ها در بخش‌های انتهایی The Matrix Revolutions جان خود را از دست دادند اما به طریقی بازگشته و در مرکز اتفاقات قسمت چهارم قرار گرفته‌اند. به احتمال زیاد، نام فیلم به همین موضوع (بازگشت از مرگشان) اشاره دارد. دیگر تصاویری که از تیزرها تهیه شده‌اند، چهره‌های جدید تیم بازیگری مانند یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، جاناتان گروف (Jonathan Groff) و جسیکا هنویک (Jessica Henwick) را شامل می‌شوند. حدس زدن درباره نقش هنویک تقریبا غیرممکن است اما برخی از کاربران معتقد هستند دو بازیگر دیگر نسخه‌های جوان مورفیوس و مامور اسمیت را به تصویر می‌کشند.

همان‌طور که پیش از این اعلام شد، وارنر قصد دارد اولین تریلر فیلم The Matrix 4 را امروز در فضای مجازی منتشر کند اما در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از ساعت دقیق موجود نیست. در انتها، The Matrix: Resurrections در تاریخ یک دی ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ دسامبر) به صورت همزمان به سینماها و HBO Max خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا