بیبی یودا گوگل را برای شما بهم می‌ریزد!

به مناسبت آغاز فصل جدید

بیبی یودا گوگل را برای شما بهم می‌ریزد! سورنا رضایی ۰ ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ تلویزیون
ایستراگ بیبی یودا

همزمان با آغاز پخش فصل سوم The Mandalorian در سرویس دیزنی پلاس، ایستراگ بیبی یودا در موتور جستجو گوگل قرار گرفته است.

دیزنی پلاس فعالیت رسمی خود را از اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز و در طول سه سال گذشته، سریال‌های تلویزیونی زیادی را برای مشترکانش پخش کرد. یکی از سریال‌های شاخص این سرویس استریم The Mandalorian نام داشته که بخشی از فرنچایز جنگ ستارگان بشمار می‌رود. اثر مزبور حول محور یک مزدور می‌چرخد که به نقاط مختلف کهکشان سفر کرده و در ازای یک دستمزد، ماموریت خواسته شده را به سرانجام می‌رساند. او در یکی از ماموریت‌های خود باید یک کودک را به قتل برساند یا آن را تحویل نیروهای امپراتوری دهد. مندلورین بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد همراه کودک فرار کند؛ تصمیمی که باعث می‌شود دیگر مزدورها به تعقیبش بپردازند.

فصل نخست مندلورین اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی پخش شد. از آنجایی که این اثر موفقیت‌های بزرگی را برای سازندگانش به ارمغان آورد، ساخت فصل دوم در دستور کار قرار گرفت تا علاقه‌مندان ادامه ماجراجویی دین جارین و بیبی یودا را در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۰ شاهد باشند. از آنجایی که فصل دوم توانست موفقیت‌های فصل را تکرار کند، فصل سوم هم ساخته شد و اولین قسمت آن حدوداً یک هفته پیش در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. مطابق انتظار، پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) و کتی سکف (Katee Sackhoff) برای ایفای نقش‌های خود بازگشته‌اند.

به مناسبت آغاز پخش فصل جدید The Mandalorian، ایستراگ بیبی یودا در موتور جستجو گوگل قرار گرفته است. برای مشاهده این ایستراگ کافی است عبارتی مرتبط با این سریال محبوب را جستجو کنید تا پس از مدت کوتاهی، بیبی یودا در نقطه‌ای از صفحه نمایش ظاهر شود. در صورتی که نشانگر ماوس را روی این کاراکتر محبوب برده و رویش کلیک کنید، او با استفاده از نیرو تغییراتی را در صفحه به وجود می‌آورد؛ برای مثال، بیبی یودا در تصویر زیر باعث شد بخش مربوط به بازیگران سرنگون شود. در ضمن، نخستین باری نیست که گوگل برای تبلیغ یک سریال با شرکتی همکاری می‌کند. پیش از این، ایستراگ مشابهی برای تبلیغ سریال The Last of Us در موتور جستجو قرار گرفته بود. نکته جالب اینجا است که پدرو پاسکال در این اثر هم نقش اصلی را بر عهده دارد.

[در صورتی که The Book of Boba Fett را تماشا نکرده‌اید، از خواندن ادامه مطلب خودداری کنید] دین جارین و بیبی یودا در انتهای فصل دوم The Mandalorian از یکدیگر جدا شدند اما طی اتفاقاتی که در سریال The Book of Boba Fett رخ داد، بار دیگر به هم رسیدند تا بدین ترتیب، فصل سوم مندلورین زمینه چینی شود. در ضمن، بیبی یودا در طول مدتی که از دین جارین دور بود، بخشی از تمرین جدای‌ها را پشت سر گذاشت. از همین رو، انتظار می‌رود در قسمت‌های جدید بیشتر از فصل‌های پیشین از نیرو استفاده کند.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت جدید سریال مندلورین امروز پخش می‌شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا