فیلمبرداری فصل دوم The Mandalorian به پایان رسید

احتمالا نام کارگردان قسمت آخر فصل دوم سریال هم لو رفته است

فیلمبرداری فصل دوم The Mandalorian

یکی از اعضای تیم جان فاورو، خبر از پایان فیلمبرداری فصل دوم سریال The Mandalorian داد.

در حالی که چند ماه از شروع به ساخت سریال The Mandalorian در شهر لس آنجلس می‌گذرد، به نظر می‌رسد که فیلمبرداری فصل دوم این سریال به پایان رسیده است. این در حالی است که جینا کارانو هم چندی پیش خبر از پایان ساخت قسمت‌های جدید این سریال داده بود.

به‌تازگی، باز ایدیون، یکی از اعضای تیم فیلمبرداری سازنده این سریال، با انتشار یک پست در صفحه خودش در اینستاگرام، خبر از پایان فیلمبرداری فصل دوم The Mandalorian را اعلام کرد. اگر کمی بیشتر به تصویر منتشر شده دقت کنیم، می‌بینیم که نام دیو فیلونی در آن درج شده است. به همین دلیل، احتمال می‌رود که وظیفه کارگردانی آخرین قسمت فصل دوم سریال را فیلونی بر عهده داشته است.

اولین قسمت از فصل اول سریال The Mandalorian بری اولین‌بار در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۱ آبان ۱۳۹۸) پخش شد و بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی منتقدین و البته طرفداران مجموعه Star Wars را به همراه داشت. همین امر سبب شد تا سازندگان این سریال، به فکر تمدید آن برای فصل دوم بیافتند و سریعا برای ساخت آن دست به کار شوند. فصل اول این سریال طی هشت قسمت از طریق شبکه دیزنی پلاس پخش شد.

داستان سریال Star Wars: The Madalorian، اتفاقات پنج سال بعد از فیلم Star Wars: Return to Jedi را روایت می‌کند. داستان این سریال حول محور شخصیتی به نام مندلورین جریان دارد که قرار است برای تحویل دادن یک هدف، پاداشی دریافت کند که بنا به دلایلی او از این کار منصرف شده و سعی می‌کند تا این هدف را چنگال دشمنانش نجات دهد. هدف مندلورین، در حال حاضر در شبکه‌های اجتماعی با نام بیبی یودا (Baby Yoda) شناخته می‌شود و از محبوبیت بسیار زیادی نزد طرفداران برخوردار است.

فصل دوم سریال The Mandalorian، در اکتبر سال ۲۰۲۰ به صورت رسمی پخش خواهد شد. علاوه بر تولید The Mandalorian توسط جان فاورو، او نقش پر رنگی در زمینه نویسندگی داستان این سریال دارد و بدون شک همین امر باعث شده تا ما شاهد یک سریال تحسین‌برانگیز از مجموعه Star Wars باشیم. هنوز اطلاعات زیادی از جزئیات داستان فصل دوم سریال در دسترس نیست و باید برای دریافت اطلاعات بیشتر همچنان منتظر باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا