بازی The Last Remnant Remastered برای اندروید و iOS عرضه شد

۶.۱ گیگابایت روی اندروید و ۸.۵ گیگابایت روی iOS

بازی The Last Remnant Remastered

نسخه‌های اندروید و iOS بازی The Last Remnant Remastered ساعاتی قبل عرضه شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه مربوط سیستم عامل موبایل خود، آن را خریداری کنند.

اسکوئر انیکس در اقدامی غیر منتظره بازی The Last Remnant Remastered را برای تلفن‌های هوشمند (سیستم عامل‌های اندروید و iOS) منتشر کرد. علاقه‌مندان هم اکنون می‌توانند با مراجعه پلی استور یا اپ استور و سپس پرداخت 20 دلار، این بازی نقش‌آفرینی را برای تلفن همراه خود تهیه کنند. اگرچه قیمت‌ ۲۰ دلار برای یک بازی موبایل بسیار زیاد است اما نباید فراموش کرد که این بازی هیچ گونه پرداخت درون‌برنامه‌ای ندارد. جدا از این، با یک عنوان نقش‌آفرینی مواجه هستیم که در ابتدا برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز منتشر شده بود. در نتیجه، از لحاظ محتوا در سطح بالاتری نسبت به نقش‌آفرینی‌هایی قرار می‌گیرد که مختص موبایل ساخته شده‌اند.

جدا از قیمت بالا، بازی The Last Remnant Remaster فضای نسبتا قابل‌توجهی را هم اشغال می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه‌‌های اندروید و iOS به‌ترتیب به ۶.۱ گیگابایت و ۸.۵ گیگابایت فضا برای نصب نیاز دارند. در حال حاضر مشخص نیست چرا چنین اختلافی میان حجم نسخه‌های موبایلی این محصول اسکوئر انیکس وجود دارد. در ضمن، این بازی نقش‌آفرینی روی اندروید ۷ یا بالاتر و نسخه‌ی ۱۳ سیستم عامل iOS یا بالاتر اجرا می‌شود. تا به این لحظه، نسخه‌ی iOS بازخوردهای متوسطی را دریافت کرده است. برخی به تحسین آن پرداخته و برخی دیگر هم به انتقاد از کرش‌های متعدد پرداخته‌اند.

داستان The Last Remnant Remaster در یک دنیای خیالی جریان دارد؛ جایی که چهار نژاد مختلف از انسان‌ها و موجودات در کنار هم زندگی می‌کنند. در این دنیای خیالی، اشیایی تحت عنوان رمننت‌ها (Remnant) وجود دارند که به‌واسطه‌ی قدرت جادویی خود می‌توانند برای اهداف خیر یا شر مورد استفاده قرار بگیرند. همین موضوع هم باعث شده تا فرمانروایان یکی از چهار قلمرو حملات خود را به مناطق دیگر با هدف یافتن رمننت‌ها آغاز کند. شخصیت اصلی داستان یک نوجوان با نام Rush Sykes است که به‌خاطر ربوده شدن خواهرش درگیر جنگ می‌شود.

از ویژگی‌های قابل‌توجه این بازی نقش‌آفرینی می‌توان به سیستم مبارزه‌ی آن اشاره کرد. در این عنوان، خبری از کنترل یک فرد در جریان نبردها نیست و کاربر باید کنترل‌ گروه‌های مختلف را بر عهده بگیرد. بازیکن می‌تواند براساس افرادی که در گروه‌ها قرار گرفته‌اند، وظایف مختلفی را به هر یک محول کند. برای مثال، یک گروه می‌تواند نقش مهاجم و دیگری نقش پشتیبان را در جریان مبارزه‌ها داشته باشد. انتخاب اینکه نیروها در چه گروه‌هایی قرار بگیرند، بر عهده‌ی کاربر قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا