خالق سریال چرنوبیل لیستی از بازی‌های مورد علاقه‌ی خود منتشر کرد

The Last Of Us در جایگاه اول

بازی‌های مورد علاقه‌ی کریگ مازن

نویسنده‌ی سریال The Last Of Us یعنی کریگ مازن لیستی از بازی‌های مورد علاقه‌ی خود را به اشتراک گذاشت.

همانطور که می‌دانید، خالق مینی‌سریال چرنوبیل یعنی کریگ مازن قرار است برای سریال The Last Of Us نویسندگی کند و او شدیدا در این خصوص هیجان‌زده بوده و در بیانیه‌ای از همکاری خود با سونی و نیل دراکمن ابراز خوشحالی کرد. کریگ مازن علاوه بر The Last Of Us، قرار است در فیلم اقتباسی Borderlands هم مشارکت داشته باشد. با این اوصاف انتظار می‌رود که به زودی از او، به عنوان نامی بزرگ در عرصه‌ی سریال‌ها و فیلم‌های اقتباس گرفته از بازی‌های ویدیویی، یاد شود. این اتفاق تنها یک دلیل می‌تواند داشته باشد، آن هم این است که مازن طرفدار بزرگ بازی‌های ویدیویی بوده و زمان زیادی را صرف آن‌ها می‌کند.

حال بعد از انتشار اخبار جنجالی دو روز پیش، طرفداران بازی The Last Of Us از او سوالات بسیار زیادی می‌پرسند که کریگ مازن به بعضی از آن‌ها جواب می‌دهد. در یکی از آن‌ها از او پرسیده شد که پنچ عنوان محبوب خود را به اشتراک بگذارد و او هم لیست بسیار طولانی را در توییتر از بازی‌های مورد علاقه‌ی خود قرار داد.

 1. The Last of Us
 2. The Elder Scrolls IV: Oblivion و The Elder Scrolls V: Skyrim
 3. Grand Theft Auto IV و Grand Theft Auto V
 4. Fallout 3، Fallout New Vegas و Fallout 4
 5. GoldenEye 007
 6. Super Mario 64
 7. Bioshock
 8. Mass Effect 1، Mass Effect 2 و Mass Effect 3
 9. Red Dead Redemption
 10. Half-Life
 11. Portal
 12. Batman: Arkham City
 13. The Legend of Zelda: Ocarina of Time
 14. Star Raiders (بازی سال ۱۹۷۹)
 15. Dishonored 2
 16. The Bard’s Tale (بازی سال ۱۹۸۵)

سونی پیکچرز تلویژن و پلی‌استیشن پروداکشنز در روند ساخت این سریال با شبکه‌ی HBO همکاری خواهند کرد. این اقتباس تلویزیونی، اولین سریالی است که پلی‌استیشن پروداکشنز روی آن کار می‌کند. لازم به ذکر است که در کنار این سریال، فیلم اقتباسی از بازی Uncharted توسط سونی در حال توسعه است که Tom Holland در نقش اصلی فیلم بازی خواهد کرد

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا