1%
  • 0/10

پدرو پاسکال برنده بهترین بازیگر مرد در مراسم People’s Choice Awards شد

دنیا به وفق مراد او و طرفدارانش است.

پدرو پاسکال برنده بهترین بازیگر مرد در مراسم People’s Choice Awards شد ۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بهترین بازیگر مرد تلویزیون

پدرو پاسکال به واسطه ایفای نقش شخصیت جول میلر از سریال The Last of Us موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد تلویزیون در مراسم People’s Choice Awards شد.

یک روز پس از دریافت نقش خود برای بازی به عنوان شخصیت Reed Richards از دنیای چهار شگفت‌انگیز (The Fantastic Four) و دنیای سینمایی مارول، پاسکال جایزه مهم دیگری را به لیست افتخارات خود اضافه کرد. این بازیگر محبوب آمریکایی – شیلیایی موفق شد در مراسم People’s Choice Awards 2024 جایزه بهترین بازیگر مرد تلویزیون برای ایفای نقش شخصیت جول میلر (Joel Miller) در سریال The Last of Us محصول شبکه اچ بی او (HBO) به خود اختصاص دهد. این سریال هم‌چنین موفق شد لقب بهترین سریال درام تلویزیون سال را در مراسم مذکور به نام خود ثبت کند.

پاسکال در میان لیست قدرتمندی از نامزدهای مختلف بهترین بازیگران مرد در سریال‌های تلویزیونی موفق شد این جایزه را کسب کند. دیگر نامزدها برای دسته‌بندی بهترین بازیگر مرد سال در سریال‌های تلویزیونی شامل چیس استوکس (Chase Stokes) از سریال Outer Banks، جیسون سودیکیس (Jason Sudeikis) از سریال Ted Lasso، جرمی الن وایت (Jeremy Allen White) از سریال The Bear، کیران کالکین (Kieran Culkin) از سریال Succession، ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) از سریال Secret Invasion، استیو مارتین (Steve Martin) از سریال Only Murders in the Building و تام هیدلستون (Tom Hiddleston) از سریال Loki می‌شدند.

دومین فصل سریال The Last of Us هم‌اکنون در حال فیلمبرداری است و پاسکال به دنبال آن است تا ابتدا کار خود را در این فصل از سریال نیز به اتمام رسانده و سپس به سراغ شروع پروژه و ایفای نقش در عنوان Marvel’s The Fantastic Four برود. کریگ مزین یکی از سازندگان اصلی اقتباس تلویزیونی The Last of Us پیش از این اظهار داشته بود فصل دوم این مجموعه شاید دقیقا براساس داستان بازی قسمت دوم جلو نرود و شامل تغییراتی شود. هم‌چنین اقتباس قسمت دوم بازی احتمالا به بیش از یک فصل نیاز خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments