1%
  • 0/10

خالق سریال آخرین ما از قسمت ششم دزدان دریایی کارائیب می‌گوید

اثری که بخاطر اعتصاب ساختش فعلاً متوقف است

خالق سریال آخرین ما از قسمت ششم دزدان دریایی کارائیب می‌گوید ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
قسمت ششم دزدان دریایی کارائیب

کریگ مازن فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی در بخشی از مصاحبه با رسانه Los Angeles Times از ساخت قسمت ششم دزدان دریایی کارائیب خبر داده است.

جدیدترین قسمت مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) در سال ۲۰۱۷ میلادی اکران شد و تقابل جان اسپارو و یکی از دشمنان قدیمی‌اش را به تصویر کشید. اگرچه بازیگران مشهوری مانند جانی دپ (Johnny Depp) و خاویر باردم (Javier Bardem) در این اثر حضور دارند، فروشی ضعیفتر را نسبت به قسمت‌های پیشین به ثبت رساند. در ضمن، فیلم مزبور Dead Men Tell No Tales نامگذاری شده است.

با اینکه دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌کنند ضعیفتر از انتظارات ظاهر شد، والت دیزنی (Walt Disney) تصمیم گرفت روی قسمت بعد کار کند. این فیلم در دست ساخت بود تا اینکه استودیو آمریکایی ترجیح داد جانی دپ را بخاطر حواشی طلاقش از امبر هرد (Amber Heard) از نقش اصلی حذف کرده و مجموعه را ریبوت کند. حتی در یک برهه زمانی ایده تولید فیلم با نقش آفرینی مارگو رابی (Margot Robbie) مطرح شده بود که بنظر می‌رسد کنار گذاشته شده است.

کریگ مازن (Craig Mazin) یک فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی بوده و طی سال‌های گذشته روی آثار شاخصی مانند Chernobyl و The Last of Us کار کرده است. او چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Los Angeles Times انجام داد تا درباره پروژه‌های این روزهایش گفتگو کند. خالق سریال آخرین ما فاش کرده قبل از اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی روی قسمت ششم دزدان دریایی کارائیب کار می‌کرد:

ایده‌مان را برایشان [والت دیزنی] ارائه کردیم اما اصلاً و ابداً گمان نمی‌کردیم قبولش کنند. [ایده‌مان] خیلی عجیب است.

و آن‌ها قبول کردند. یک فیلمنامه شگفت انگیز نوشتیم که اعتصاب رخ داد و فعلاً همه منتظر هستیم.

فیلمنامه نویس آمریکایی وارد جزئیات نشد و نگفت قسمت ششم دزدان دریایی کارائیب یک ریبوت بوده یا ادامه ماجراجویی‌های جان اسپارو را به تصویر می‌کشد. به خصوص اینکه طبق گزارش‌ها جانی دپ موضعش را تغییر داده و علی‌رغم تصمیم اشتباه والت دیزنی، به بازگشت تمایل دارد. البته تاکید شده تنها در صورتی نقش اسپارو را می‌پذیرد که پروژه کیفیت لازم را داشته باشد.

دزدان دریایی کارائیب با انتشار ۵ فیلم توانسته بیش از ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته و خود را در لیست پرفروش‌ترین مجموعه فیلم‌ها قرار دهد. با در نظر گرفتن چنین موفقیتی، طبیعی است که والت دیزنی بدنبال ساخت قسمت جدید باشد. در ضمن، فعلاً اطلاعاتی از پنجره اکران در دسترس قرار ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments