آیا فصل چهارم سریال The Last of Us ساخته خواهد شد؟

کریگ مازن چه برنامه‌هایی دارد؟

فصل چهارم سریال The Last of Us

کریگ مازن (Craig Mazin) به تازگی در مصاحبه‌ای در رابطه با احتمال ساخته شدن فصل چهارم سریال The Last of Us، مجموعه تلویزیونی موفق شبکه اچ‌بی‌او (HBO) صحبت کرده است. این در حالی است که سریال تا به الان تنها برای فصل دوم تمدید شده است.

سریال The Last of Us یکی از موفق‌ترین سریال‌های چند وقت اخیر است و بسیاری از منتقدان آن را تحسین کرده‌اند، برای فصل دوم تمدید شده است. با این حال این طور که به نظر می‌رسد، سازندگان برنامه دارند تا به جز فصل دوم، چندین فصل دیگر از این اقتباس تلویزیونی بازی پسا آخرالزمانی محبوب پلی‌استیشن (PlayStation) را بسازند.

کریگ مازن، شورانر سریال The Last of Us مدتی پیش اعلام کرده بود که اگر آن‌ها بخواهند کل داستان بازی The Last of Us Part II را روایت کنند، به بیش از یک فصل نیاز دارند، بنابراین او به نوعی برنامه‌های خود برای ساخت فصل سوم این مجموعه را تائید کرد. هرچند هنوز اچ‌بی‌او به طور رسمی آن را برای فصل سوم تمدید نکرده است.

حالا به تازگی کریگ مازن از احتمال ساخت فصل چهارم سریال The Last of Us نیز صحبت کرده است. او در مصاحبه‌ای که با رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) داشت، گفت:

حتی اگر ما یک بحث اساسی در مورد اون چه که برای اجرای فصل دوم، سوم و چهارم نیازه داشته باشیم، چیزی که من همیشه می‌دونم اینه که اون‌ها همیشه با حسن نیت کار می‌کنن و از ارزش خلاقانه سریال قدردانی می‌کنن. اینطوری نیست که اون‌ها یک تصمیم صرفا تجاری بگیرن و ما انجامش بدیم. شاید یکسری افراد باشن که بحث تجاری براشون مهمتره، اما این در مورد کیسی بلویز و فرانچسکا اورسی درست نیست. اون‌ها به کیفیت سریال اهمیت می‌دن و از ما حمایت می‌کنن.

او سپس اضافه کرد:

ما چشم‌انداز خودمون رو برای اچ‌بی‌او در مورد چگونگی پخش این سریال نه در یک فصل، بلکه توی چندین فصل مطرح کردیم.

در ادامه کریگ مازن گفت که فکر می‌کند چهار فصل برای این سریال مناسب باشد و افزود:

هرگز نمیشه گفت. می‌تونه سه فصل باشه یا پنج فصل. اما چهار عدد خوبی به نظر می‌رسه. بعضی از فصل‌ها به دلیل داستانی که می‌گیم به قسمت‌های کمتری نیاز دارن و بعضی هم به قسمت‌های بیشتری احتیاج دارن.

در پایان لازم به ذکر است که تا به اینجا سریال The Last of Us تنها برای یک فصل دیگر تمدید شده است و ساخت فصل‌های فصل سوم و چهارم فعلا قطعی نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا