برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تعداد اپیزودهای فصل دوم The Last of Us کمتر از فصل اول است

فصل سوم قطعی به نظر می‌رسد

تعداد اپیزودهای فصل دوم The Last of Us کمتر از فصل اول است ۰ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
اپیزودهای فصل دوم The Last of Us

براساس گزارش اعلام شده تعداد اپیزودهای فصل دوم The Last of Us کمتر از فصل اول آن خواهد بود که در سال 2023 از شبکه HBO پخش شد.

بازگشت پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش شخصیت جوئل و بلا رمزی (Bella Ramsey) در نقش شخصیت الی در فصل دوم سریال تحسین شده The Last of Us محصول شبکه HBO برای سال 2025 برنامه‌ریزی شده است. اکنون براساس گزارش منتشر شده توسط نشریه دد لاین، تعداد اپیزودهای فصل دوم The Last of Us برابر 7 قسمت اعلام شده که در مقایسه با 9 اپیزود فصل اول، کمتر محسوب می‌شود. با این حال سازندگان این سریال یعنی کریگ میزین (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) وعده یک اپیزود طولانی در فصل دوم و هم‌چنین احتمال ساخت فصل سوم و چهارم این سریال را مطرح کرده‌اند.

میزین در گفتگو با دد لاین این گونه توضیح داد که “متریال داستانی که ما از نسخه دوم بازی برداشته‌ایم بسیار بیشتر از چیزی است که از بازی اول برداشتیم. بنابراین بخشی از کاری که می‌خواستیم از ابتدا انجام دهیم، فهمیدن این موضوع بود که چگونه این داستان را در قالب چند فصل روایت کنیم. وقتی چنین کاری را انجام می‌دهید، به دنبال وقفه‌هایی هستید که به شکلی طبیعی در طول داستان به وقوع بپیوندد. از این رو هنگامی که طرح این فصل را به اجرا در آوردیم، احساس کردیم این وقفه باید پس از هفت اپیزود صورت بگیرد.”

اولین فصل از این مجموعه تلویزیونی، اقتباسی از نسخه اول بازی The Last of Us محصول سال 2013 و هم‌چنین بسته الحاقی Left Behind بود که طی آن الی متوجه مصنونیت خود در مقابل قارچ انگلی کوردیسپس می‌شد. در مقابل نسخه دوم این مجموعه، اثری بسیار طولانی‌تر بوده که شامل پرش‌های زمانی، شخصیت‌های پرتعداد و سفر در طول کشور می‌شود.

میزین پیش از این اظهار کرده بود که وسعت داستان روایت شده در بازی The Last of Us Part 2 به قدری است که نمی‌توان آن را در طول یک فصل روایت کرد. از این رو به احتمال بسیار زیاد این مجموعه نیازمند فصل سوم و حتی فصل چهارم خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments