مدت زمان گیم‌پلی The Last of Us Part II طولانی‌تر از نسخه قبلی خواهد بود

خود را برای یک ماجراجویی پر فراز و نشیب آماده کنید

مدت زمان گیم‌پلی The Last of Us Part II طولانی‌تر از نسخه قبلی خواهد بود Masoudezt ۰ ۰۶ مهر ۱۳۹۸ اخبار بازی
مدت زمان گیم‌پلی The Last of Us Part II

اخیرا اخباری حول موضوع مدت زمان گیم‌پلی The Last of Us Part II منتشر شده و نیل دراکمن، کارگردان این عنوان اعلام کرد که این بازی طولانی‌ترین اثر استودیو ناتی داگ تاکنون است.

اگرچه مدت زمان گیم‌پلی The Last of Us Part II هنوز به طور دقیق مشخص نشده است، اما به‌نظر می‌رسد با عنوانی نسبتا طولانی سروکار خواهیم داشت. Neil Druckmann در پستی در وبلاگ پلی‌استیشن نوشته است:

کار کردن روی این عنوان را از پنج‌سال پیش شروع کرده‌ایم. توصیف فشاری که برای ساخت دنباله چنین اثر بزرگی [The Last of US] بر روی ما بود بسیار مشکل است. ما می‌دانیم که چقدر شما به جهان این بازی و شخصیت‌های آن -به‌خصوص الی و جوئل- علاقه‌مند هستید. باور کنید ما هم از طرفداران این اثریم و آن‌ را دوست داریم؛ به همین دلیل سال‌ها برای ساخت عنوانی وقت گذاشتیم که فکر می‌کنیم بتواند حق نسخه اول را به جا آورد. این عنوان، داستانی را با ظرافت حول یک سوال اصلی تعریف می‌کند و آن سوال اصلی این است: چقدر حاضرید برای برقراری عدالت در مورد کسانی که به افراد عزیز شما آسیب زدند، پیش بروید؟ داستان این عنوان بسیار احساسی بوده و دارای حال و هوایی پیچیده است که دقیقا با جهان ساخته شده در نسخه اول همخوانی دارد. اما چیزی که اخیرا به آن پی برده‌ایم این است که [در پروژه The Last of Us Part II] ما جاه‌طلبانه‌ترین و طولانی‌ترین اثر استودیو ناتی‌ داگ را در سابقه 35 ساله خود به ثبت رساندیم؛ البته برای تعریف چنین داستانی، بازی مورد نظر باید وسعت لازم داشته باشد.

جهت مقایسه با سایر عناوین، هم Uncharted 4: A Thief’s End و هم The Last of Us حدود 15 ساعت گیم‌پلی داشتند. بنابراین مدت زمان گیم‌پلی The Last of Us Part II از این دو عنوان طولانی‌تر خواهد بود که این رقم می‌تواند نزدیک به 16 تا 20 ساعت یا مدت زمان بیشتری مانند 25 تا 35 ساعت باشد.

علاوه‌بر موارد اعلام‌ شده، دراکمن در نوشته خود در وبلاگ پلی‌استیشن 4 به هواداران The Last of Us اعلام کرد که منتظر شنیدن اخبار جدیدتر باشند. او در این زمینه نوشت:

ما هر سال 26 سپتامبر را به‌مناسبت تشکیل اجتماع The Last of Us جشن می‌گیریم و امسال هم برنامه‌هایی جالبی برای آن داریم.

در برنامه State of Play شهریور 1398 (سپتامبر 2019)، پلی‌استیشن تریلر جدیدی از انحصاری جدید خود، یعنی The Last of Us Part II به‌نمایش درآورد و در آن از جزئیات و اطلاعات بیشتری در مورد گیم‌‌پلی و داستان این عنوان رونمایی کرد. درواقع این اثر بسیار خشن، به همراه لحظاتی بسیار احساسی، میان شخصیت‌هایی به‌شدت خوش‌ساخت طراحی شده است. The Last of Us Part II به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد؛ هرچند شایعاتی مبنی‌بر وجود نسخه پلی‌استیشن 5 در آینده، در میان کاربران در حال گردش است. بنابراین ممکن است شاهد نسخه پورت شده یا ریمستر شده‌ای از این بازی در نسل بعدی کنسول‌های سونی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا