احتمال آغاز روند ضبط موشن کپچر بازی The Last of Us Part 3 در ماه‌های آینده

بازگشت الی

موشن کپچر بازی The Last of Us Part 3

شواهد امر گویای این موضوع است که روند ضبط صدا و موشن کپچر بازی The Last of Us Part 3 طی ماه‌های آینده آغاز می‌شود.

محبوبیت سری لست آو آس برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ فرنچایزی که تا به امروز دو قسمت از آن روانه بازار شده و بسیاری از هوادارها برای معرفی دنباله آن لحظه‌شماری می‌کنند. در همین راستا، چند سالی است که گزارش‌های متعدد و ضد و نقیضی در رابطه با ساخت قسمت سوم مجموعه به گوش می‌رسد که بر اساس آن‌ها، گویا ناتی داگ در سکوت خبری روی توسعه این بازی کار می‌کند.

اگر خاطرتان باشد، اواخر پاییز سال پیش بود که یکی از اینسایدرهای معروف به نام ViewerAnon در پیامی اعلام کرد که پروژه بعدی استودیو ناتی داگ، بازی The Last of Us Part 3 است. حال، این منبع به تازگی نیز ضمن تایید ادعای قبلی خود، خاطرنشان کرده که این بازی در حال حاضر در مرحله ساخت ابتدایی قرار دارد.

ویوئرانون در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرده که استودیوی ناتی داگ طی ماه‌های آینده روند ضبط صدا و موشن کپچر بازی The Last of Us Part 3 را آغاز می‌کند. علاوه بر این‌ها، بر اساس ادعای او، ظاهرا بازی بعدی این مجموعه نیز روی روایت داستان الی (Ellie) تمرکز دارد و این شخصیت محبوب و دوست داشتنی بار دیگر نقش برجسته و مهمی را در بازی ایفا می‌کند.

از طرفی، گویا این بار نیز شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی در بازی خواهیم بود که احتمالا مربوط به گروه Scavenger هستند. هنوز مشخص نیست که نیل دراکمن، کارگردان بازی، به همراه اعضای استودیوی ناتی داگ به چه صورت داستان الی را با این گروه پیوند می‌زند.

دقت داشته باشید که استودیوی ناتی داگ هنوز واکنشی از خود در قبال این گزارش‌ها نشان نداده و به همین خاطر، ادعاهای فوق را باید در حد یک شایعه در نظر گرفت. با این وجود، بهتر است بدانید که نیل دراکمن همزمان با جشن ده سالگی The Last of Us اعلام کرد که که بازی‌‎های جدید و بیشتری از این سری در راه هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا