#مهسا_امینی

کارگردان بازی The Last of Us Part 2 بالاخره درباره‌ی لو رفتن داستان آن صحبت کرد

به گفته‌ی او بسیاری از تئوری‌های منتشر شده درباره‌ی داستان بازی غلط هستند

کارگردان بازی The Last of Us Part 2

نیل دراکمن کارگردان بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2 بالاخره به طور جدی درباره‌ی موارد لو رفته از داستان این اثر صحبت کرد.

دراکمن به‌تازگی مصاحبه‌ای با سایت یوروگیمر انجام داده است که در آن از این عنوان محبوب و مورد انتظار صحبت می‌کند و جدی‌تر از همیشه به لو رفتن بخش‌هایی از داستان بازی می‌پردازد. معاون استودیوی Naughty Dog در این مصاحبه عنوان می‌کند که پایان TLoU Part 2 لو نرفته است و همچنین بسیاری از تئوری‌های مطرح شده درباره‌ی داستان غلط هستند.

بازخوردهای زیادی وجود دارند که پخش شده‌اند و نظر ما را درباره‌ی آن‌ها نمی‌دانید. درست؟ بسیاری از آن‌ها غلط هستند. ما نمی‌خواهیم که بیاییم و هرچیزی را تصحیح کنیم، چرا که این کار بازی را اسپویل می‌کند. با گفتن این‌که چه چیزی وجود ندارد، ما در واقع می‌گوییم چه چیزی وجود دارد.

این جالب است که برخی از واکنش‌ها نشان‌دهنده‌ی این هستند که بازی برای انجام چه کاری طراحی شده است. فکر می‌کنم این موضوع کمی وارد قلمروی اسپویل می‌شود، اما ما می‌خواهیم احساسات خاصی را از بازیکن بیرون بکشیم و سپس آن‌ها را داشته باشیم که برای بخش دوم بازتاب داده می‌شوند. بنابراین برای ما این‌طور است که قبول، ما بخش اول را رد کردیم. حال بگذارید ببینیم که آیا می‌توانیم بخش دوم را هم زمانی که بازی منتشر می‌شود رد کنیم یا خیر، چرا که دوباره می‌گویم، مردم هنوز نمی‌دانند. این همه تئوری درباره‌ی پایان وجود دارد، اما پایان برای عموم مشخص نیست. شما هنوز نمی‌دانید تمام این‌ها چه‌گونه به هم می‌رسند.

کارگردان The Last of Us Part 2 پیش از این هم گفته بود که موارد لو رفته تاثیری روی عملکرد بازی نهایی نخواهد گذاشت و اطمینان می‌دهد که برای درک کامل بازی باید خودتان آن را تجربه کنید.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خرداد برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا