آمار فروش بازی The Last of Us 2 در سه روز ابتدایی عرضه، از مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرد

جایگاه سریع‌ترین فروش یک بازی در روسیه به TLoU 2 تعلق گرفت

آمار فروش بازی The Last of Us 2

روز گذشته شرکت سونی رسما تایید کرد که آمار فروش بازی The Last of Us 2 در سه روز ابتدایی انتشار این اثر در سراسر جهان، به چهار میلیون نسخه رسیده است.

جمعه‌ی گذشته قسمت دوم The Last of Us به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد. فردای همان روز، این بازی توانست لقب بهترین لانچ یک بازی انحصاری پلی‌استیشن در بریتانیا به لحاظ مالی را از آن خود کند. تا هفته‌ی گذشته هم، دیگر ساخته‌ی این استودیو آمریکایی یعنی Uncharted 4 صاحب این لقب بود.

خیلی از صاحب‌نظران پیش از انتشار این عنوان مدعی بودند که بازی The Last of Us Part II می‌تواند لقب سریع‌ترین فروش یک بازی انحصاری را از آن خود کند و به نظر می‌رسد که ساخته‌ی جدید ناتی داگ در همین مسیر قدم برداشته است؛ چرا که بعد از بریتانیا، حالا نوبت به کشور روسیه رسیده است.

یکی از معتبرترین نشریه‌های روسی اعلام کرده که این بازی سریع‌ترین فروش را در تاریخ این کشور به ثبت رسانده است؛ این در حالی است که پیش از این، بازی GTA V این مقام را از آن خود کرده بود.

نیل دراکمن، نویسنده و کارگردان بازی The Last of Us 2، از میلیون‌ها بازیکنی که این اثر را طی این چند روز تجربه کرده‌اند، طی پیامی تشکر کرد. بعد از آن هم روابط عمومی پلی‌استیشن رسما تایید کرد که این بازی فاخر موفق شده طی سه روز ابتدایی انتشار خود، از مرز فروش چهار میلیون نسخه عبور کند.

بنابراین، می‌تواینم جایگاه سریع‌ترین فروش بین تمام بازی‌های پلی‌استیشن 4 را متعلق به بازی The Last of Us Part 2 بدانیم. اگر به خاطر داشته باشید، اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی سونی رسما تایید کرد که قسمت اول TLoU تا آن موقع، موفق به فروش بیش از ۱۷ میلیون نسخه شده است. بنابراین، انتظار می‌رود که تا سال آینده قسمت دوم این بازی به راحتی از میزان فروش The Last of Us عبور کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا