تماشا کنید: ریمستر بازی The Last of Us 2 معرفی شد

این محصول بزودی عرضه می‌شود

شایعه‌ها رنگ حقیقت به خود گرفته و استودیوی ناتی داگ بتازگی از ریمستر بازی The Last of Us 2 پرده برداشته است.

پس از اینکه The Last of Us Part 2 اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شد، شایعه‌هایی به گوش رسید مبنی بر اینکه ناتی داگ جدا از پروژه کاملاً جدید روی نسخه ریمستر این بازی کار می‌کند؛ شایعه‌ای که شدیداً با بازخوردهای منفی کاربران فضای مجازی مواجه شد. آن‌ها معتقد بودند ریمستر محصولی که تنها سه سال از انتشارش می‌گذرد چه لزومی دارد؟

همان‌طور که شایعه شده بود، ناتی داگ از نسخه ریمستر بازی The Last of Us 2 رونمایی کرده است. عنوان مزبور در مقایسه با نسخه اصلی بهبودها و تفاوت‌های زیادی دارد. شاخصترینشان بدون شک No Return است که یک مد چندنفره و متمرکز بر بقا بوده که شامل چالش‌های تصادفی در لوکیشن‌های به یاد ماندنی می‌شود. به این موارد باید بهبود جلوه‌های بصری، لودینگ‌های بسیار کوتاه، پشتیبانی از قابلیت‌های دوال سنس و حالت گرافیکی Fidelity را اضافه کرد. حالت فیدلیتی شامل اجرای بازی با وضوح تصویر 4K می‌شود.

محتویاتی که نسخه ریمستر بازی The Last of Us 2 در خود جای داده به همین موارد خلاصه نمی‌شود. عنوان مزبور همراه با یک مستند عرضه خواهد شد که روی صحبت‌های برخی از دست اندرکاران و صداپیشگان مانند نیل دراکمن (Neil Druckmann) و تروی بیکر (Troy Baker) تمرکز دارد. همچنین اسکین‌های جدیدی را برای سلاح‌ها و شخصیت‌های اصلی در دسترس قرار می‌دهد. به این موارد باید مد Guitar Free Play و Lost Levels را افزود. Guitar یک مد است که به کاربران اجازه خواهد داد مینی گیم مربوط به گیتار را به صورت آزادنه بازی کنند و Lost Levels هم در واقع محیط‌هایی هستند که بنا به دلایلی از نسخه نهایی حذف شده بودند.

بازی The Last of Us Part 2 Remastered در تاریخ ۲۹ دی (مصادف با ۱۹ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی) عرضه خواهد شد. دارندگان نسخه پلی استیشن 4 با پرداخت تنها ۱۰ دلار می‌توانند نسخه ریمستر را تجربه کنند. همچنین خبری از رایانه‌های شخصی نبوده و تنها برای پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده است.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا