بازی The Last of Us Part II از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شد

کسانی که این بازی و Iron Man VR را پیش‌خرید کرده باشند، به طور خودکار پول‌شان پس داده می‌شود

بازی The Last of Us Part II فروشگاه پلی‌استیشن

شرکت سونی به طور رسمی اعلام کرد که دو بازی The Last of Us Part II و Iron Man VR را از فروشگاه پلی‌استیشن حذف کرده است و به این ترتیب قادر به پیش‌خرید آن‌ها نخواهید بود.

اعلام تاخیر این دو عنوان تا زمانی نامشخص، خبری بود که اواخر هفته‌ی گذشته حواشی فراوانی ایجاد کرد. با این‌که کمتر از دو ماه تا عرضه‌ی جدیدترین اثر استودیوی Naughty Dog فاصله داشتیم، اما ناشر و سازنده به خاطر شیوع کرونا ترجیح دادند برای انتشار، تا پایان این پدیده‌‌ی جهانی صبر کنند. حالا سونی در قدم بعدی، پول کسانی که بازی The Last of Us Part II و Iron Man VR را پیش‌خرید کرده باشند را پس می‌دهد چرا که این بازی‌ها را از فروشگاه پلی‌استیشن حذف کرده است.

اگر به صفحه‌ی بخش پشتیبانی در سایت پلی‌استیشن مراجعه کنید، پیامی را می‌بینید که به تاخیر و همچنین ریفاند این دو بازی اشاره می‌کند و می‌گوید که برای دریافت جزئیات منتظر یک ایمیل باشید. با این اقدام به نظر می‌رسد که حتی تا پایان تابستان هم شاهد انتشار این عناوین نباشیم. حتی ممکن است سونی در صورت طولانی شدن قرنطینه، این بازی‌ها را برای پلی‌استیشن 5 منتشر کند.

شما چه نظری در این باره دارید؟ آیا The Last of Us Part II پس از این همه انتظار، تبدیل به یک عنوان نسل بعدی خواهد شد و آن را روی PS4 نخواهیم دید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا