دمو بازی The Last of Us Part I همزمان با عرضه‌ی سریال HBO

دو ساعت اول را رایگان بازی کنید

دمو بازی The Last of Us Part I همزمان با عرضه‌ی سریال HBO

مشترکین سرویس PS Plus Premium همزمان با پخش قسمت اول سریال The Last of Us، می‌توانند دمو بازی The Last of Us Part I را برای دو ساعت تجربه کنند.

قسمت اول سریال The Last of Us روز دوشنبه در شبکه‌ی HBO به نمایش درآمد. اگر به تازگی با این داستان آشنا شده‌اید و صبرتان برای قسمت‌های بعدی سریال لبریز است، یا قبلا بازی را تجربه کردید و می‌‌خواهید ریمیک آن را امتحان کنید، الان فرصت خوبی برای‌تان مهیا است. هم‌اکنون امکان تجربه‌ی دو ساعت اولیه بازی برای بازیکنان فراهم شده است.

به گزارش رسانه VGC امکان تجربه دو ساعت اول بازی The Last of Us Part I هم‌اکنون برای مشترکین سرویس PS Plus Premium امکان‌پذیر است. کمپانی سونی (Sony) با قرار دادن دموی این بازی روی سرویس درست همزمان با انتشار سریال، قصد دارد بازیکنانی که هرگز این بازی را تجربه نکرده، و با تماشای قسمت اول سریال، نظرشان به این مجموعه جلب شده را به تجربه‌ی این بازی تشویق کند.

دمو بازی The Last of Us Part I فقط برای مشترکین رده‌ی Premium

دموها و بخش نسخه‌های آزمایشی، از ویژگی‌های نسبتا جدید سرویس PS Plus هستند. البته این‌ قابلیت‌ها فقط برای مشترکین رده‌ی Premium، گران‌ترین رده‌ی سرویس PS Plus در دسترس است.

بازی The Last of Us Part I یک بازسازی کامل از بازی اصلی سال 2013 است. ریمستر این بازی با به‌روزرسانی‌های رزولوشن و فریم‌ریت در سال 2014 برای کنسول PS4 منتشر شد. با این‌که بسیاری از بازیکنان نسبت به عرضه ریمیک این بازی که ده سال از عمرش می‌گذرد، انتقاداتی داشتند، اما شاهد پیشرفت‌های فنی و گرافیکی زیادی در The Last of Us Part I هستیم.

علاوه بر دمو بازی The Last of Us Part I، این بازی در تاریخ 3 مارس (12 اسفند) برای رایانه‌های شخصی هم منتشر می‌شود. باقی قسمت‌های سریال The Last of Us هر هفته روز دوشنبه ساعت 5:30 صبح به وقت ایران پخش می‌شود. طرفداران The Last of Us همین الان هم مشغول پیدا کردن ایستراگ‌های مختلف در قسمت اول سریال هستند. نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا