تریلر قسمت دوم سریال The Last of Us منتشر شد

منتظر اتفاقات بزرگ‌تر باشید!

به تازگی تریلر قسمت دوم سریال The Last of Us توسط کانال رسمی HBO Max منتشر شده و می‌توانید در آن، شاهد برخی جزئیات از اپیزود هفته بعد باشید.

سریال The Last of Us جدیدترین پروژه شبکه استریم HBO Max است که یک اقتباس مستقیم، از سری بازی با همین نام محسوب می‌شود. پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل میلر (Joel Miller) و بلا رمزی (Bella Ramsey)، در نقش الی ویلیامز (Ellie Williams) در این اثر سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند. این در حالی است که قسمت اول این سریال به تازگی منتشر شده و با بازخورد خوبی از سوی مخاطبان همراه شده است.

در واقع وقتی که یک اثر اقتباسی از یک ویدیوگیم ساخته می‌شود، اولین چیزی که به ذهن طرفداران می‌رسد این است که چطور برخی از شخصیت‌ها به دنیای لایو اکشن اضافه می‌شوند و اینکه چه کسی نقش آن‌ها را بازی خواهد کرد. شباهت ظاهری بین شخصیت مورد نظر و نسخه بازی، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که بسیاری از طرفداران از آن استقبال می‌کنند. با این وجود، سازندگان سریال The Last of Us به خوبی بازیگر نقش جوئل را انتخاب کرده‌اند، در حالی که بلا رمزی، یکی از بازیگران سریال محبوب بازی تاج و تخت، به گفته بسیاری از طرفداران، چندان برای ایفای نقش الی مناسب نیست.

در تریلر قسمت دوم سریال The Last of Us می‌بینیم که او جوئل، الی را با خود برای رسیدن به مقصدی که دارند همراهی می‌کند، اما به او هشدار می‌دهد که نباید اجازه بدهد تا کسی از راز و گذشته آن‌ها خبردار شود؛ یا به عبارتی بهتر است کسی نداند که الی نسبت به انگل و ویروس منتشر شده ایمن است. این دیالوگی است که مشابه آن را در نسخه بازی هم شنیده بودیم و تا بخشی از داستان، جوئل همچنان از همین روال برای همراهی کردن الی استفاده می‌کرد.

با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که با وجود برخی تغییرات در داستان، آیا در ادامه هم همچنان شاهد دنبال کردن سرنخ‌های سری بازی The Last of Us در سریال خواهیم بود، یا اینکه پس از گذشت چند قسمت، مجموعه تلویزیونی راه متفاوتی را در پیش خواهد گرفت؟

قسمت اول سریال The Last of Us هم‌اکنون از شبکه استریم HBO Max در اختیار کاربران قرار دارد و هفته آینده، بامداد ۲ بهمن ماه منتشر خواهد شد.

4.2 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا