پوستر سریال The Last of Us نشان می‌دهد که چقدر طول می‌کشد به زامبی تبدیل شوید

چقدر طول می‌کشد تا زامبی شوید؟

پوستر سریال The Last of Us

به تازگی پوستر جدیدی از سریال The Last of Us منتشر شده که جزئیاتی را درباره روند آلوده شدن بدن افراد را نشان می‌دهد.

این طور که این پوستر سریال The Last of Us فاش می‌کند، این مجموعه تلویزیونی در این موضوع نیز با بازی‌های ویدئویی پلی‌استیشن (PlayStation) کمی متفاوت عمل کند. کاربری با نام 2AMSummerNight این پوستر را به اشتراک گذاشته که در دنیای سریال، توسط شرکت خیالی FEDRA منتشر شده است.

این پوستر به سه بخش تقسیم شده و هر بخش توضیح می‌دهد که بسته به این که دقیقا کجای بدن فرد توسط زامبی‌ها گاز گرفته شده است، چه مدت زمانی طول می‌کشد که او به طور کامل آلوده شود و به یک زامبی تبدیل شود.

هر چه گاز به مغر فرد نزدیکتر باشد، ویروس سریع‌تر او را درگیر می‌کند که البته موضوع بسیار منطقی‌ای است. قربانیان اگر صورت یا گردنشان گاز گرفته شود، تنها ۵ تا ۱۵ دقیقه فرصت خواهند داشت و بعد از آن آلوده خواهند شد. اگر بازوهای نیم‌تنه قربانی گار گرفته شود، او طی مدت ۲ تا ۸ ساعت آلوده خواهد شد و اگر هم او از ناحیه پا گاز گرفته شوید، بین ۱۲ تا ۲۴ فرصت خواهد شد و سپس به طور کامل آلوده شده و به زامبی تبدیل می‌شود.

شما در زیر می‌توانید تصویر این پوستر سریال The Last of Us را مشاهده کنید:

اگر که بازی‌های ویدئویی اصلی The Last of Us را تجربه کرده باشید، احتمالا کمی با مدت زمان آلوده شدن قربانیان آشنا هستید. در اوایل بازی The Last of Us شخصیت تس (Tess) می‌میرد و بسیاری از بازیکن‌ها هم مدت زمان تبدیل شدن او را به عنوان یک معیار برای زمان‌بندی آلوده شدن در نظر می‌گیرند. تس از ناحیه گردن گاز گرفته می‌شود، اما حداقل یک ساعت قبل از این که برای برای مبارزه با مهاجمان در آن صحنه معروف در صحنه باقی بماند و با آن‌ها مبارزه کند تا جوئل (Joel) و الی (Ellie) بتوانند فرار کند، آلوده نشده است.

قبلا توسط سازندگان سریال به این موضوع اشاره شده بود که داستان شخصیت تس در این سریال کمی متفاوت خواهد بود، بنابراین این گفته ممکن است به این معنا باشد که قسمت دیگری از بدن او گاز گرفته خواهد شد، بنابراین می‌تواند بیش از ۱۵ دقیقه زنده بماند. این دومین باری است که سریال تائید کرده است که ویروس سریال The Last of Us با بازی‌ها متفاوت خواهد بود. پیش از این تائید شده بود که در این سریال هیچ هاگی به عنوان آلوده کننده قربانیان وجود نخواهد داشت و در عوض پیچک‌ها با آن جایگزین شده‌اند، زائده‌های زنده انگور مانند متصل به کلیکرها که به دنبال قربانی هستند تا آن‌ها را آلوده کنند.

سمت اول سریال The Last of Us در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۵ دی ۱۴۰۱) پخش خواهد شد. این مجموعه تلویزیونی توسط کریگ مازین (Craig Mazin)، خالق سریال کوتاه تحسین شده Chernobyl به همراه نیل دراکمن (Neil Druckman)، خالق، نویسنده و کارگردان بازی‌های The Last of Us و The Last of Us Part II ساخته شده است. پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل، بلا رمزی (Bella Ramsey) در نقش الی، گابریل لونا (Gabriel Luna) در نقش تامی (Tommy)، آنا تورو (Anna Torv) در نقش تس (Tess)، ماریا دندریج (Maria Dandridge) در نقش مارلین (Marlene) و نیکو پارکر (Nico Parker) در نقش سارا (Sarah) از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین اشلی جانسون (Ashley Johnson) و تروی بیکر (Troy Baker)، صداپیشگاه الی و جوئل نیز در این سریال حضور دارند و به ترتیب نقش دو شخصیت آنا (Anna) و جیمز (James) را ایفا می‌کنند.

3.8 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا