تریلر قسمت نهم سریال The Last of Us منتشر شد

پایان سفر جوئل و الی در فصل اول

تریلر قسمت نهم سریال The Last of Us، نوید یک پایان‌بندی هیجان انگیز را برای ماجراجویی جوئل (Joel) و الی (Ellie) می‌دهد.

قسمت هشتم سریال The Last of Us با نام “When We Are In Need” به تازگی منتشر شد و رویارویی الی را با گروه خطرناک دیوید (David) به نمایش گذاشت. حالا فقط یک قسمت از این سریال باقی مانده و شبکه‌ی HBO تریلری را از قسمت نهم و پایانی سریال The Last of Us با نام “Look For the Light” منتشر کرد. این تریلر از پایان فصل سخت زمستان خبر می‌دهد و جوئل و الی را برای بار آخر، در جستجوی گروه فایرفلایز به سمت Salt Lake City می‌فرستد.

در تریلر قسمت نهم سریال The Last of Us، حال روحی الی پس از اتفاق وحشتناک قسمت قبل، کمی بهبود یافته و او حالا فقط روی پیدا کردن گروه فایرفلایز تمرکز دارد. الی به جوئل می‌گوید پس از این مسیر درازی که آمدیم و کارهایی که انجام دادیم، نمی‌توانیم در نیمه‌ی راه تسلیم شویم. در قسمت‌های قبل دیدیم که الی برای تولید واکسن بسیار امیدوار است و حالا پس از اتفاقات قسمت هشتم، او دیگر نمی‌تواند هدفش را نیمه کاره رها کند. از طرفی حالا جوئل هم حالا رابطه‌ی بسیار نزدیکی با الی دارد و حاصر نیست او را تنها بگذارد.

حضور اشلی جانسون در تریلر قسمت نهم سریال The Last of Us

پس از حضور بازیگرهای مختلف بازی The Last of Us در سریال، از جمله حضور جفری پیرس (Jeffrey Pierce) بازیگر نقش تامی (Tommy) در بازی و تروی بیکر (Troy Baker) بازیگر نقش جوئل در بازی، حالا نوبت حضور اشلی جانسون (Ashley Johnson) در سریال است. اشلی جانسون در بازی The Last of Us نقش الی را بر عهده داشت و حالا در تریلر قسمت نهم سریال The Last of Us، شاهد حضور او در نقش آنا (Anna) مادر الی هستیم. در بازی The Last of Us هرگز با آنا ملاقات نکردیم و صرفا چیزهایی در مورد او شنیدیم یا نامه‌ای از او خواندیم. اما حالا در سریال The Last of Us این فرصت را داریم که بالاخره با او ملاقات کنیم و بیشتر با این شخصیت آشنا شویم. در بخشی از تریلر، یک آلوده به آنا حمله می‌کند. آیا دلیل مصونیت الی، آلوده شدن مادرش هنگام حاملگی بود؟ پاسخ این سوال را در قسمت بعد دریافت خواهیم کرد.

در تریلر قسمت نهم سریال The Last of Us، شاهد برخی صحنه‌های اکشن هم هستیم. در بخشی از تریلر، جوئل با رایفل در دست، در حال مبارزه با افرادی است. قسمت نهایی فصل اول سریال The Last of Us فقط 43 دقیقه زمان می‌برد و آن را به کوتاه‌ترین اپیزود سریال تبدیل می‌کند. باید ببینیم آیا در این مدت زمان کوتاه، قسمت نهایی می‌تواند یک پایان‌بندی شایسته در حد The Last of Us را تحویل‌مان دهد یا خیر. چندی پیش بلا رمزی (Bella Ramsey) بازیگر نقش الی در سریال، در مصاحبه‌ای گفت که پایان‌بندی این سریال، طرفداران را به دو دسته تبدیل می‌کند.

قسمت نهایی سریال The Last of Us هفته‌ی آینده روز دوشنبه ساعت 5:30 صبح به وقت ایران از شبکه‌ی HBO پخش می‌شود. این سریال برای فصل دوم هم تمدید شده است و اقتباسی از داستان بازی The Last of Us Part II خواهد بود. کریگ مازن (Craig Mazin) خالق سریال چندی پیش اعلام کرد که اقتباس از داستان بازی Part II، به بیش از یک فصل نیاز خواهد داشت. با این حال سریال هنوز برای فصل سوم تمدید نشده است. آیا سریال The Last of Us موفق شد تا نظر مثبت شما را به خود جذب کند؟ فکر می‌کنید این سریال در حد و اندازه‌ی نام بازی ظاهر شد؟ فراموش نکنید که حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.3 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا