تریلر قسمت چهارم سریال The Last of Us الی و جوئل را به سفر در جاده می‌برد

ماجراجویی جاده‌ای

در تریلر قسمت چهارم سریال The Last of Us شاهد بازگشت جوئل (Joel) و الی (Ellie)، اینبار برای یک سفر جاده‌ای خواهیم بود.

دو قسمت اول سریال The Last of Us هفته‌های گذشته از شبکه HBO Max پخش شدند و دیدیم که سرنوشت جوئل و الی، چقدر در جهان لایو اکشن می‌تواند جذاب و دیدنی باشد. با این حال قسمت سوم کمی ریتم سریال را متفاوت کرد و تمرکز داستان را به سمت شخصیت‌های فرانک (Frank) و بیل (Bill) برد؛ در حالی که قسمت چهارم، مجددا روایت را به دست جوئل می‌سپارد.

در تریلر می‌بینیم که ظاهرا الی و جوئل، کامیون فرانک و بیل را از آن‌ها گرفته‌اند و به سمت مقصدی حرکت می‌کنند. این در حالی است که ظاهرا نشستن داخل این ماشین، عملا دومین تجربه الی داخل یک خودرو است! جوئل وظیفه خواندن نقشه را به او داده و الی چندان در انجام این کار وارد به نظر نمی‌رسد. به هر حال به نظر می‌رسد که با توجه به تریلر قسمت چهارم سریال The Last of Us قرار است تا باز هم شاهد درگیری‌های بیشتری باشیم، در حالی که سفر جاده‌ای جوئل و الی، موقعیت را برای برخی دیالوگ‌های جالب، فراهم خواهد کرد.

پرونده فصل اول از سریال The Last of Us قرار است تا در ۹ قسمت بسته شود، اما این پایان راه این سریال در شبکه HBO Max نیست؛ بلکه در هفته گذشته، دیدیم که ظاهرا سازندگان قصد دارند تا سیزن دوم The Last of Us را هم بسازند. این در حالی است که برای انجام این کار، باید بازیگر مناسبی برای نقش ابی (Abby) انتخاب شود و احتمالا شاهد برخی بحث‌های تندی که در گذشته درباره بازی The Last of Us Part II بین کاربران شده بود، اینبار در رابطه با فصل دوم خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا