ویدیو سریال The Last of Us الی را در زندان نشان می‌دهد + زیرنویس فارسی

باز هم تغییر داستان...

در ویدیو سریال The Last of Us که به تازگی منتشر شده، الی (Ellie) با بازی بلا رمزی (Bella Ramsy) دیده می‌شود که در زندان نگه داشته شده است.

در کلیپ منتشر شده از سریال The Last of Us، می‌توانید برای اولین بار بازی بلا رمزی را در نقش الی مشاهده کنید. ویدیو نشان می‌دهد که دو شخصیت الی و مارلین (Marlene)، در حال صحبت درباره وضعیت دختر مصون از انگل کوردیسپ (Cordyceps) هستند. در واقع این مورد درست مثل داستان بازی‌های ویدیویی سری The Last of Us است؛ اینکه الی توسط این انگل و زخم افراد مبتلا تبدیل نمی‌شود و فایرفلایز (Fireflies) قصد دارند تا از بدن او یک واکسن بسازند. با این وجود نحوه شروع این داستان کمی غیرمعمول و متفاوت با داستان سری به پیش می‌رود.

در واقع اینجا الی در نقش کسی حاضر می‌شود که توسط تیم فایرفلایز زندانی شده و افرادی قصد دارند تا از او واکسن تولید کنند. این چیزی نیست که در بازی‌های سری The Last of Us دیده بودیم و کاملا داستان عوض شده است. در بازی اول از سری، شاهد حضور جوئل (Joel) در نقش کسی بودیم که مسیرش به راه الی افتاده و سعی می‌کند تا پس از فهمیدن این موضوع که این دختر در برابر انگل مصون است، او را به همراه خود به فایرفلایز برساند؛ جایی که بالاخره زندگی او معنا پیدا می‌کند و از توانی که دارد برای تولید واکسن استفاده می‌شود.

با این وجود در این کلیپ به نظر می‌رسد که الی زندانی شده و از همان اول کار زیر دست سازمان فایلرفلاز قرار دارد؛ جایی که حتی وقتی الی از آن‌ها می‌خواهد تا او را به خانه بفرستند، مارلین به او می‌گوید که این مورد امکان‌پذیر نیست، چراکه جان الی برای نجات بشریت بسیار مهم خواهد بود. با این حساب تا حدودی به نظر می‌رسد که در این داستان جدید که در سریال The Last of Us روایت می‌شود، الی حتی قصد دارد تا از دست فایلرفلایز فرار کند.

این تغییر در داستان که در ویدیو منتشر شده از سریال The Last of Us دیده می‌شود، عملا نشان می‌دهد که حرف منتقدان درباره اقتباسی تمام وفادار به روایت بازی، اشتباه با حداقل ناقص بوده است. آیا منتقدان رسانه‌های معتبر خارجی خبر از داستان بازی نداشته‌اند؟ یا اینکه تغییرات داستانی سریال در قسمت‌های میانی و آخر شبیه به بازی می‌شود؟

خوشبختانه تا تاریخ انتشار سریال The Last of Us چیزی نمانده و تا سه روز دیگر در تاریخ ۲۵ دی (۱۵ ژانویه) شاهد پخش اولین قسمت از آن خواهیم بود.

4 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا