1%
  • 0/10

بازیگر فیلم مادام وب نقش دینا را در سریال The Last of Us ایفا خواهد کرد

شخصیت جسی هم بازیگر خود را شناخت

بازیگر فیلم مادام وب نقش دینا را در سریال The Last of Us ایفا خواهد کرد ۰ ۲۳ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بازیگر دینا در سریال The Last of Us

با توجه به بیانیه کوتاهی که استودیو ناتی داگ به اشتراک گذاشته، بازیگر دینا در سریال The Last of Us مشخص شده است.

فیلمنامه نویسان و بازیگران شاغل در هالیوود اواسط سال گذشته دست به اعتصاب زدند. در نتیجه این اتفاق، نه تنها روند تولید آثار سینمایی و سریالی متوقف شد، بلکه هنرپیشه‌ها از هر گونه مذاکره با استودیوها برای پیوستن به پروژه‌های جدید خودداری کردند. با اتمام اعتصاب، بازیگران یکی پس از دیگری به پروژه‌های جدید اضافه شدند.

استودیو ناتی داگ و شبکه HBO ساعاتی قبل بازیگر دینا در سریال The Last of Us را معرفی کردند. بر اساس بیانیه آن‌ها، ایزابلا مرسد (Isabela Merced) شخصیت مزبور را جلوی دوربین به تصویر می‌کشد. او ۲۲ سال سن داشته و از سال ۲۰۱۳ میلادی فعالیتش در زمینه بازیگری را آغاز کرده است. مرسد طی یک دهه گذشته در آثار شاخصی مانند Transformers: The Last Knight و Sicario: Day of the Soldado ایفای نقش کرد. او همچنین نقش‌های اسپایدر گرل در Madame Web و هاوک گرل در Superman: Legacy را بر عهده دارد.

ایزابلا مرسد تنها بازیگری نیست که اخیراً به سریال آخرین ما اضافه شده است. سازندگان همچنین اعلام کرده‌اند یانگ مزینو (Young Mazino) بعنوان هنرپیشه نقش جسی انتخاب شده و نقش او را بر عهده دارد. مزینو در آثار متعددی حضور داشته که مشهورترینشان بدون شک مینی سریال Beef است؛ مینی سریالی که تا اینجای کار عملکردی عالی در فصل جوایز داشته است.

دینا در بازی The Last of Us: Part II یک شخصیت کلیدی و مهم بوده و الی را در ماجراجویی‌اش برای گرفتن انتقام همراهی می‌کند. با اینحال، جسی را باید در لیست شخصیت‌های مکمل قرار دارد. او یکی از دوستان نزدیک الی بوده و رهبری تیم‌های گشت زنی جامعه جکسون را بر عهده دارد. او هم مانند دینا در جریان داستان به الی کمک می‌کند تا انتقام گرفته و به آرامش برسد.

سریال آخرین ما طی هفته‌های آتی جلوی دوربین می‌رود تا احتمالاً در سال آینده میلادی شاهد پخش آن از شبکه HBO باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments