اقتباس سینمایی از بازی The Last Guardian توسط سونی ساخته خواهد شد

این فیلم در حال حاضر مرحله‌ی انتخاب بازیگر را طی می‌کند

اقتباس سینمایی بازی The Last Guardian

طبق گزارش تازه منتشر شده، شرکت سونی در حال حاضر روی یک اقتباس سینمایی از بازی The Last Guardian کار می‌کند.

بازی The Last Guardian عنوانی ساخته‌ی استودیوی GenDesign و سومین اثر «فومیتو اوئدا» کارگردان آثار تحسین شده‌ی ICO و Shadow of the Colossus به حساب می‌آید که در ابتدا قرار بود برای کنسول PS3 منتشر شود، اما پس از تاخیرهای متعدد بالاخره در سال ۲۰۱۶ برای پلی‌استیشن 4 منتشر شد و توانست بازخورد خوبی از سوی منتقدان کسب کند، ولی در بحث فروش آن‌چنان موفق ظاهر نشد.

حال اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر این‌که شرکت سونی پیکچرز قصد دارد تا یک اقتباس سینمایی از بازی The Last Guardian بسازد و حتی فیلمنامه‌ی آن هم آماده است. این ادعا توسط Daniel Richtman یک اینسایدر فعال در صنعت فیلم و سینما مطرح شده و سایت FullCircleCinema آن را منتشر کرده است.

فیلمنامه‌ی این اثر توسط Max Borenstein نوشته شده که پیش از این، نگارش فیلمنامه‌ی آثاری چون Godzilla و Kong: Skull Island را بر عهده داشته است. ظاهرا فیلم هم‌اکنون در مرحله‌ی استخدام بازیگر برای چهار نقش اصلی خود قرار دارد. طبق این گزارش، سونی پیکچرز به یک بازیگر برای ایفای نقش اصلی نیاز دارد که یک پسربچه‌ی ۱۲ ساله است و همچنین شخصی که ایفاگر نقش موجودی باشد که در بازی Trico نام دارد و در فیلم Tree نام خواهد داشت. این شخص احتمالا بیشتر برای انجام حرکات موشن کپچر به کار می‌آید.

دو شخصیت دیگر که در فیلم Ariana و Ueda نام دارند، به ترتیب یک زن ۲۷ ساله و یک مرد ۳۰ تا ۳۹ ساله هستند. زوجی که به دنبال دختر گمشده‌ی خود با نام Mono می‌گردند و در این مسیر با پسربچه و Tree همراه می‌شوند.

شرکت سونی در دو سه سال اخیر با جدیت بیشتری به سراغ ساخت آثار اقتباسی از بازی‌های خود می‌رود. از یک سو بعد از سال‌ها بالاخره فیلم سینمایی آنچارتد با هنرنمایی «تام هالند» بیشتر از همیشه به مرحله‌ی تکمیل و اکران نزدیک است و از سوی دیگر یک اقتباس تلویزیونی از عنوان The Last of Us توسط نیل دراکمن خالق و کارگردان بازی و Craig Mazin خالق سریال تحسین‌برانگیز Chernobyl برای شبکه‌ی HBO تولید خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا