تریلر ویژه The King’s Man صحنه‌های جدیدی را به تصویر می‌کشد

این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد

استودیو آمریکایی قرن بیستم در اقدامی غیرمنتظره تریلر ویژه The King’s Man را در کانال یوتیوب خود قرار داد که در کنار مرور فیلم‌های پیشین صحنه‌های تازه‌ای را نشان می‌دهد.

متیو وان (Matthew Vaughn) طی اتفاقاتی به این نتیجه رسید که ژانر جاسوسی طی سال‌های گذشته آثار جدی متعددی را دریافت کرده و جای خالی آثار کمدی حس می‌شود. از همین رو، از پروژه X-Men: Days of Future Past کنار کشید تا بتواند کمیک بوک کینگزمن را به فیلم لایو اکشن تبدیل کرده و روی پرده نقره‌ای بیاورد. اثر مزبور جلوی دوربین رفت و نهایتا تحت عنوان Kingsman: The Secret Service به سینماها آمد. از آن‌جایی که عملکرد مالی بسیار خوبی داشت، مدیران فاکس قرن بیستم با ساخت قسمت دوم موافقت کردند.

Kingsman: The Secret Service در کنار فروش بالا بازخوردهای مثبتی را هم دریافت کرده بود؛ موفقیت‌هایی که توسط قسمت دوم تکرار نشدند. Kingsman: The Golden Circle در سپتامبر ۲۰۱۷ به سینماها آمد و منتقدان نقدهای ضد و نقیضی را برایش نوشتند. با این حال، دومین اقتباس لایو اکشن کینگزمن توانست بار دیگر موفقیت‌های تجاری قابل‌قبولی را برای سازندگانش رقم بزند. از همین رو، قسمت دیگر مجموعه در دست ساخت قرار گرفت. فیلم مزبور یک پیش درآمد بوده و تحت عنوان The King’s Man شناخته می‌شود. این اثر قرار است نحوه تشکیل سازمان جاسوسی کینگزمن را به تصویر بکشد.

قرن بیستم ساعاتی قبل تریلر ویژه The King’s Man را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و از سه بخش تشکیل شده است. بخش اول، صحنه‌های جدید فیلم رو به اکران را به تصویر می‌کشد. بخش دوم، شامل مرور فیلم‌های پیشین مجموعه می‌شود. در انتها به بخش سوم می‌رسیم که با محوریت صحبت‌های دست‌اندرکاران درباره سومین فیلم کینگزمن تهیه شده است؛ برای مثال، متیو وان و همچنین یکی از بازیگران تاکید دارند دلیل تشکیل سازمان جاسوسی در جریان داستان مورد کندوکاو قرار می‌گیرد یا بازیگر دیگر می‌گوید فیلم دارای شخصیت‌های منفی فوق‌العاده‌ای است.

با توجه به اطلاعاتی که از The King’s Man در دسترس قرار دارد، داستان در خلال جنگ جهانی اول روایت می‌شود. تعدادی از باهوش‌ترین تبهکاران جهان می‌خواهند با شعله‌ور کردن آتش جنگ جان میلیون انسان بیگناه را گرفته و بدین طریق به خواسته خود برسد. در چنین شرایطی، سازمان گروه جاسوسی کینگزمن شکل می‌گیرد تا بتواند از ثروت و قدرت خود در راستای اهداف بشردوستانه بهره ببرد. از بازیگران حاضر در سومین اقتباس سینمایی کینگزمن می‌توان ریف فاینز (Ralph Fiennes) را نام برد که در پرونده هنری‌‌اش Skyfall و The Grand Budapest Hotel دیده می‌شود. دانیل برول (Daniel Brühl) هم در تیم بازیگری حضور دارد. او اخیرا در The Falcon and the Winter Soldier حاضر شده است. از دیگر نام‌های شاخص می‌توان آرون تیلور-جانسون (Aaron Taylor-Johnson) را نام برد.

چهارمین فیلم کینگزمن هم اکنون در دست ساخت بوده و دنباله‌ای برای Kingsman: The Secret Service و Kingsman: The Golden Circle به شمار می‌رود. به گفته متیو وان، این فیلم حکم یک پایان‌بندی را برای ماجراجویی‌های هری و اگزی خواهد داشت. طبق گزارش‌های غیررسمی، نام Kingsman: The Golden Circle برای اثر مزبور انتخاب شده است.

در انتها، لازم به ذکر است The King’s Man پس از تاخیرهای متعدد سرانجام از تاریخ یک دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا