#مهسا_امینی

تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری The Invisible Man مشخص شد

مزایای انحصاری برای خریداران نسخه‌ی فیزیکی

تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری The Invisible Man مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
نسخه‌ی بلوری The Invisible Man

شرکت یونیورسال پیکچرز هوم اینترتینمنت به‌طور رسمی تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری The Invisible Man را اعلام کرد. این نسخه دارای محتویات اضافی خواهد بود.

یونیورسال پیکچرز از سال ۲۰۰۶ میلادی به دنبال ساخت قسمت جدید سری مرد نامرئی بود و حتی دیوید اس. گویر (David S. Goyer) را استخدام کرد تا روی فیلمنامه کار کند. این پروژه بنا به دلایلی پیشرفت قابل‌توجهی نداشت و همین مسئله هم باعث شد تا گویر اواخر سال ۲۰۱۱ میلادی کنار بکشد. پنج سال بعد، قرار شد نسخه‌ی بازسازی مرد نامرئی بخشی از دارک یونیورس باشد اما شکست تجاری The Mummy برنامه‌ی ساخت یک دنیای مشترک سینمایی را به طور کامل از بین برد.

سه سال خبری نشد تا اینکه یونیورسال پیکچرز و بلوم‌هاوس پروداکشنز در سال ۲۰۱۹ میلادی ساخت نسخه‌ی جدید مرد نامرئی را به کارگردانی لی ونل (Leigh Whannell) تایید کردند. این فیلمساز استرالیایی با ژانر ترسناک غریبه نبود و به عنوان نویسنده همکاری‌های قابل‌توجهی با جیمز وان (James Wan) داشت. او همچنین فیلم Insidious: Chapter 3 را کارگردانی کرده بود. قسمت جدید مرد نامرئی نهایتا از اواخر فوریه‌ی سال جاری میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و موفق شد علاوه بر بازخوردهای مثبت، به فروش بسیار خوبی در باکس آفیس دست یابد.

یونیورسال پیکچرز هوم اینترتینمنت با انتشار بیانیه‌ای، تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری The Invisible Man را اعلام کرد. بر این اساس، نسخه‌ی دیجیتالی در تاریخ ۲۳ اردیبهشت (مصادف با ۱۲ مه) در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه‌ی فیزیکی هم دو هفته بعد، یعنی از تاریخ ۶ خرداد (مصادف با ۲۶ مه) در فرمت‌های مختلف عرضه خواهد شد. محصول مشترک یونیورسال پیکچرز و بلوم‌هاوس پروداکشنز پیش از این در فروشگاه‌های دیجیتالی قرار گرفته بود اما کاربران تنها می‌توانستند آن را اجاره کنند. در ادامه می‌توانید کاور نسخه‌ی فیزیکی و لیست محتویات اضافی را مشاهده کنید:

مزایای نسخه‌ی فیزیکی:

  • صحنه‌های حذف‌شده
  • فیلم کوتاه Moss Manifested: الیزابت ماس (Elisabeth Moss) در این ویدیو به صحبت درباره‌ی چالش‌های احساسی و فیزیکی‌ای می‌پردازد که برای ایفای نقش سسیلیا کاس با آن مواجه شده بود.
  • فیلم کوتاه Director’s Journey With Leigh Whannell: لی ونل که به عنوان کارگردان و نویسنده در تیم تولید حضور داشت، به عنوان یک تور لیدر به توضیح درباره‌ی روند ضبط صحنه‌ها می‌پردازد.
  • فیلم کوتاه The Players: دست‌اندرکاران و بازیگران، هر یک از شخصیت‌های داستان را مورد بررسی قرار می‌دهند.
  • فیلم کوتاه Timeless Terror: این ویدیو از پشت صحنه تهیه شده و لی ونل (کارگردان و نویسنده) را در حال بازنگری بر شخصیت مرد نامرئی نشان می‌دهد.
  • فیلم کوتاه Feature Commentary With Writer/Director Leigh Whannell

داستان The Invisible Man حول محور زنی می‌چرخد که با یک فرد ثروتمند به نام ادرین گریفین وارد رابطه‌ی عاشقانه شده اما این رابطه چندان برای او خوشایند نبوده است؛ زیرا معشوقه‌اش به‌طور مداوم او را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهد. این شرایط ادامه دارد تا اینکه ادرین خودکشی می‌کند. در چنین شرایطی، سسیلیا تصمیم می‌گیرد گذشته را فراموش کرده و زندگی جدیدی را شروع کند اما اتفاقاتی رخ می‌دهد که باعث می‌شود به زنده بودن ادرین مشکوک شود. از بازیگران حاضر در این فیلم ترسناک می‌توان به الیور جکسون-کوهن (Oliver Jackson-Cohen)، استورم رید (Storm Reid) و آلدیس هاج (Aldis Hodge) اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا