کارگردان The Invisible Man احتمالا فیلم Wolfman را جلوی دوربین می‌برد

ظاهرا یونیورسال از عملکرد The Invisible Man راضی بوده است

کارگردان The Invisible Man

لی ونل کارگردان The Invisible Man احتمالا روی صندلی کارگردانی فیلم Wolfman می‌نشیند. رایان گاسلینگ نقش اصلی این اثر را بر عهده دارد.

وبسایت Variety اواسط خرداد سال جاری گزارشی را منتشر کرد مبنی بر اینکه یونیورسال پیکچرز با تولید نسخه‌ی بازسازی Wolfman موافقت کرده و این پروژه هم اکنون در مراحل اولیه‌ی ساخت قرار دارد. در ادامه‌ی مطلب آمده بود لائورن شوکر بلوم (Lauren Schuker Blum) و ربکا آنجلو (Rebecca Angelo) به عنوان نویسنده به تیم اضافه شده‌ و قرار است فیلمنامه را بر اساس ایده‌ی اورجینالی از رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) بنویسند. البته گاسلینگ تنها ایده‌پرداز نیست و نقش اصلی را هم بر عهده خواهد داشت. در پایان گزارش تاکید شد کارگردان این فیلم هنوز مشخص نشده اما کوری فینلی (Cory Finley) کارگردان Bad Education اصلی‌ترین گزینه است.

با توجه به گزارشی که اخیرا روی خروجی وبسایت Deadline قرار گرفته، یونیورسال پیکچرز مشغول مذاکره با لی ونل (Leigh Whannell) است تا وظیفه‌ی کارگردانی Wolfman را بر دوش او قرار دهد. این فیلمساز استرالیایی با ساخت Insidious: Chapter 3 وارد حوزه‌ی کارگردانی آثار سینمایی شد و پس از آن هم Upgrade را جلوی دوربین برد. جدیدترین ساخته‌ی ونل هم The Invisible Man نام دارد که اوایل سال جاری میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و ضمن دریافت بازخوردهای مثبت، در مدت کوتاهی رکورد ۱۲۹ میلیون دلاری را در باکس آفیس جهانی به ثبت رساند. در صورتی که بحران جهانی کرونا باعث تعطیلی سینماها نمی‌شد، محصول مشترک یونیورسال و بلام‌هاوس پروداکشنز می‌توانست به فروش بسیار بهتری دست یابد.

مذاکره با لی ونل برای ساخت نسخه‌ی بازسازی Wolfman دو پیام مهم را به ما انتقال می‌دهد: اول اینکه یونیورسال پیکچرز و بلام‌هاوس پروداکشنز از عملکرد او در The Invisible Man رضایت داشته‌اند. همین هم باعث شد با او وارد مذاکره شوند. پیام دوم و پایانی هم به کوری فینلی مرتبط است. مذاکره با ونل نشان می‌دهد فینلی بنا به دلایلی نپذیرفت تا کارگردانی جدیدترین اقتباس سینمایی مرد گرگنما را بپذیرد. در بخش دیگر گزارش اخیر Deadline به حضور جیسون بلوم (Jason Blum) در تیم تولید Wolfman اشاره شد. مطابق انتظار، او قرار است یکی از تهیه‌کنندگان این پروژه باشد. در ضمن، ونل جدا از کارگردانی، مشغول نوشتن پیش‌نویس فیلمنامه است. در حال حاضر مشخص نیست ایده‌ی مد نظر او با داستانی که لائورن شوکر بلام و ربکا آنجلو مشغول نوشتن بودند ترکیب می‌شود یا خیر.

یونیورسال پیکچرز در سال ۲۰۱۷ میلادی فیلم The Mummy با نقش‌آفرینی تام کروز (Tom Cruise) را روی پرده‌ی نقره‌ای برد تا آغازگر دنیای سینمایی دارک یونیورس باشد اما عملکرد ضعیف این اثر در باکس آفیس و جلب بازخوردهای مثبت، باعث تغییر در برنامه‌ریزی‌ها شد. مدیران استودیو تصمیم گرفتند به جای ساخت یک دنیای مشترک، فیلم‌های مد نظر را در قالب آثاری مستقل روانه‌ی سینماها کنند؛ تصمیمی که تا به اینجای کار بسیار موفقیت‌آمیز بوده است.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه‌ی بازسازی Wolfman فعلا تاریخ اکرانی ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا