پخش فصل چهارم The Handmaid’s Tale تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد

زمان دقیق انتشار مشخص نیست

پخش فصل چهارم The Handmaid's Tale

سرویس اشتراکی هولو در جریان کنفرانس دیجیتالی اخیرش اعلام کرد پخش فصل چهارم The Handmaid’s Tale به سال آینده‌ی میلادی موکول شده است.

The Handmaid’s Tale که بر اساس رمانی به همین نام نوشته‌ی مارگارت اتوود (Margaret Atwood) ساخته شده، یکی از محبوب‌ترین محصولات سرویس اشتراکی هولو محسوب می‌شود. اگرچه آمارهای رسمی بینندگان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته نشده اما این موضوع را می‌توان در نحوه‌ی تمدید مشاهده کرد. مدت زیادی از پخش آخرین قسمت فصل سوم نمی‌گذشت که ساخت فصل چهارم آن به صورت رسمی تایید شد. تیم تولید قصد داشت روند تولید را در ماه مارس سال جاری میلادی در کانادا آغاز کند اما بحران جهانی کرونا پروژه را به تعطیلی کشاند. این فصل برای انتشار در پاییز سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده بود اما علاقه‌مندان اکنون باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانند.

هولو اخیرا یک کنفرانس دیجیتالی برگزار کرد که در جریان آن اعلام شد پخش فصل چهارم The Handmaid’s Tale تا سال آینده‌ی میلادی تاخیر خورده است. مدیران این سرویس اشتراکی جزئیات چندانی را به اشتراک نگذاشته و تاریخ دقیق بازگشت سریال مشخص نیست. همچنین نمی‌دانیم روند ضبط قسمت‌های جدید چه زمانی از سر گرفته می‌شود. با این حال، یک منبع آگاه به وب سایت The Wrap گفت با آغاز فیلمبرداری، مدیران سرویس تاریخ حدودی انتشار را اعلام می‌کنند. اگرچه توضیحی پیرامون به تعویق افتادن زمان ارائه نشد اما حدس آن کار سختی نیست. اینطور که به نظر می‌رسد، توقف طولانی مدت پروژه باعث شد آماده کردن قسمت‌های جدید برای پخش در فصل پاییز به امری غیرممکن تبدیل شود. از همین رو، مجبور شدند زمان انتشار را به تعویق بیاندازند.

داستان The Handmaid’s Tale در آینده‌ای نزدیک جریان دارد. در پی دومین جنگ داخلی آمریکا، حکومتی که می‌شناختیم از بین رفته و یک رژیم مذهبی و تمامیت‌خواه به نام گیلیاد کنترل همه چیز را به‌دست گرفته است. در این میان، گسترش آلودگی‌های محیطی و شیوع بیماری‌های جنسی باعث شده تعداد اندکی از زنان جامعه قابلیت به دنیا آوردن فرزند را داشته باشند. این دسته از زنان با نام ندیمه شناخته شده و در خدمت افراد عالی رتبه هستند تا برایشان فرزندآوری کنند. شخصیت اصلی هم ندیمه‌ای به نام جون آزبورن است که حین فرار به کانادا دستگیر شد و حالا روزگار خود را در خانه‌ی فرمانده جوزف واترفورد می‌گذراند.

اگر چه زمان به پایان رسیدن The Handmaid’s Tale هنوز مشخص نیست اما هولو کار روی ساخت دنباله‌ی آن را آغاز کرده است. این سریال اقتباسی از رمان The Testaments بوده و ۱۵ سال پس از اتفاقات سریال The Handmaid’s Tale روایت می‌شود. این بار خبری از جون آزبورن نیست و شخصیت‌های اصلی سه زن به نام‌های دیزنی، اگنس و عمه لیدیا هستند. اطلاعات چندانی از این اثر در دسترس نیست و تنها می‌دانیم بروس میلر (Bruce Miller) به عنوان شورانر روی روند ساخت نظارت خواهد داشت. او در پروژه‌ی The Handmaid’s Tale وظیفه‌ی مشابهی را بر دوش می‌کشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا